Son Lux na dwóch koncertach w Polsce!

Po wyprzedanym koncercie w Warszawie i udanym występie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka, Son Lux zapowiada powrót do naszego kraju.

Dopiero co pisaliśmy o nich w naszej relacji z festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice, a już możemy odliczać dni do kolejnych występów grupy w Polsce. Son Lux przyjedzie do nas na dwa koncerty jeszcze w tym roku! Trasa ma promować najnowszy – piąty album – Brighter Wounds, który swoją premierę miał w lutym tego roku, ale nie zabraknie oczywiście też największych hitów, takich jak Easy, You Don’t Know Me, czy Lost It To Trying.

Terminy koncertów:
27.09.2018 – Wrocław (A2)
28.09.2018 – Gdańsk (B90)

Son Lux

Pierwotnie było solowym projektem Ryana Lotta, który ewoluował w pełnoprawny zespół, złożony z gitarzysty Rafiqa Bhatii oraz perkusisty Iana Changa. Ich twórczość wymyka się wszelkim klasyfikacjom gatunkowym, łącząc elementy rocka, elektroniki, hip-hopu, a nawet muzyki filmowej i eksperymentalnej. Typowo piosenkowe struktury są wzbogacane przez szalone improwizacje i rozbudowane aranżacje, a całość dopełniają najnowsze zdobycze technologii produkcji muzyki.

Zobacz też teledysk do “The Fool You Need” :

Źródło: Materiały prasowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here