Muzyka Nadchodzące koncerty Wydarzenia

SOHN wraca do Polski i wystąpi w klubie Palladium

Po fantastycznie przyjętym występie na festiwalu Tauron Nowa Muzyka SHON wraca do Polski, by zagrać samodzielny koncert.

SOHN wraca do Polski i wystąpi w klubie Palladium. Artysta zagra w Warszawie już 3 listopada. SOHN to przede wszystkim multiinstrumentalista i producent. Już jego pierwszy singiel The Wheel z 2012 roku przyniósł mu uznanie i zainteresowanie w muzycznym świecie.

Muzyk porusza się na styku niezależnego R&B, popowej ballady i wrażliwej elektroniki. Dzięki debiutanckiemu albumowi stał się również jednym z najbardziej ekscytujących artystów sceny elektronicznej. Muzycznie SOHN postanowił ograniczać utwory do trzech podstawowych elementów. Jego celem jest znalezienie głównych elementów kompozycji i upewnienie się, że nagrywa tylko najlepszy materiał, który obroni się sam, bez pomocy magii studia nagraniowego.

Sprzedaż biletów na koncert rusza 17 lipca o  godzinie 10:00

SOHN wraca do Polski i wystąpi w klubie Palladium 03 listopada! Zachęcamy do śledzenia wydarzenia.
Natalia Chleboś
Studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Śląskim. Całe moje życie jest skoncentrowane wokół muzyki. Miłośniczka alternatywnych brzmień, indie, elektroniki oraz musicali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *