Slipknot ponownie wystąpi w Polsce w 2020 roku!

Kurz po ostatnim koncercie amerykańskiej grupy Slipknot w Łodzi nie zdążył opaść, a już dostaliśmy rewelacyjną wiadomość! Zespół przyjedzie do Polski w sierpniu, aby zagrać swój drugi koncert w naszym kraju w 2020 roku.

Slipknot tym razem wystąpi w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE 3 sierpnia 2020 roku. Zespół planuje dalszą promocję wydanego w sierpniu 2019 roku albumu We Are Not Your Kind. Jako gość specjalny zagra ukraińska formacja Jinjer, która w listopadzie 2019 roku wydała swoją najnowszą płytę Macro.

Bilety na koncert w hali Ergo Arena będą dostępne na stronach sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na płytę) oraz ebilet.pl (bilety na sektory oraz na płytę). Informacje o cenach biletów zostaną udostępnione już 18 lutego (10:00) wraz ze startem ekskluzywnej przedsprzedaży biletów w ramach specjalnej oferty dla użytkowników Allegro Smart!

Regularna przedsprzedaż biletów rozpocznie się 20 lutego o godzinie 10:00.

 

Slipknot

Zespół został założony w 1995 roku w Des Moines w stanie Iowa w Stanach Zjednoczonych. Od początku się wyróżniali. W zespole jest niezmiennie dziewięciu członków, którzy występują w kombinezonach (chociaż w ostatnich latach pojawiają się też inne stroje) i w charakterystycznych maskach na twarzach. Na przestrzeni lat pojawiały się różne problemy, zmiany składu, kryzysy, ale nie przeszkodziło im to w budowaniu swojej własnej marki. Od końca lat 90. Slipknot rośnie w siłę, a każdy ich koncert jest wielkim przedsięwzięciem. To uczta dla oczu i uszu. Na swój drugi koncert w Polsce przyjadą promować wydany w sierpniu 2019 roku album We Are Not Your Kind.

JINJER

To zespół, który udowadnia, że dzięki talentowi i ciężkiej pracy można dokonać rzeczy niemożliwych. JINJER powstał 10 lat temu, a jego początki nie należały do łatwych. Ich droga rozpoczynała się w Doniecku, a w dodatku ich szereg zasilała wokalistka. Wyróżnili się unikalną wizją metalu i dzięki swojej brutalności, progresywności, chwytliwości oraz charyzmatycznemu głosowi Tatiany Shmailyuk, pokonali wszystkie przeszkody. Promując trzecią w dorobku płytę, wydany w 2019 krążek Macro, zagrali na scenach najlepszych festiwali.