Slash w Polsce – kompendium wiedzy

Slash w Polsce - kompendium wiedzy
Fot: Wikipedia

Niemal w dniach odliczać możemy do kolejnego występu Slasha w naszym kraju. Muzyk zaprezentuje się 12 lutego w łódzkiej Atlas Arenie i już teraz wszystkie znaki na niebie wskazują, że będzie to niesamowite show. Jeśli jeszcze nie wiecie o której planowany jest początek koncertu, co można wnieść na teren imprezy i jakie utwory prawdopodobnie usłyszą polscy fani, to bardzo dobrze trafiliście. Wszystkie wymienione informacje znajdziecie w poniższym tekście.

Slash w Polsce – rozpiska godzinowa

Dokładna rozpiska godzinowa koncertu prezentuje się następująco:

18:30 – otwarcie bram

19:30 – Afromental

20:15 – Phil Campbell and the Bastard Sons

21:25- Slash ft. Myles Kennedy & The Conspirators

Slash w Polsce – co można wnieść na teren imprezy, a czego nie?

Jak to bywa w przypadku każdej imprezy masowej, także i na obu koncertach obowiązywać będzie regulamin ściśle określający co można wnieść na teren imprezy, a co jest zabronione. Jak wyczytać możemy w regulaminie, wnieść nie można: przedmiotów mogących stanowić bezpośrednie zagrożenie bezpieczeństwa współuczestników (np. broń palna, broń gazowa, paralizator), przedmiotów, które mogą  być wykorzystane jako pociski, napojów alkoholowych, środków odurzających, substancji psychotropowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, opakowań szklanych, plastikowych i metalowych. Na koncert wnieść możemy natomiast: lornetki, telefony komórkowe, aparaty kompaktowe oraz butelki plastikowe do 0,5l z odkręconym korkiem.

Slash w Polsce – prawdopodobna setlista

Na sam koniec, rzecz dla wielu praktycznie kluczowa. Jak długo potrwa show i po jakie utwory sięgną muzycy? Jeśli chodzi o długość show, to koncerty na trasie Living The Dream trwają zazwyczaj około dwóch godzin. Setlista natomiast dla wielu może być zaskoczeniem! Slash po swoim powrocie do Guns N’Roses zrezygnował praktycznie całkowicie z gunsowych piosenek i z repertuaru jego oryginalnego zespołu usłyszymy prawdopodobnie tylko Nightrain. Pozostała część setlisty  to utwory z trzech płyt nagranych przez Slasha i Konspiratorów, oraz piosenki z pierwszej, solowej płyty muzyka.  Podczas jednego z ostatnich koncertów (Praga, 9 luty) setlista prezentowała się następująco:

 1. The Call of the Wild
 2. Halo
 3. Standing in the Sun
 4. Ghost
 5. Back From Cali
 6. My Antidote
 7. Serve You Right
 8. Sugar Cane
 9. Shadow Life
 10. We’re All Gonna Die
 11. Doctor Alibi
 12. The Great Pretender
 13. Wicked Stone
 14. Mind Your Manners
 15. Driving Rain
 16. By the Sword
 17. Nightrain
 18. Starlight
 19. You’re a Lie
 20. World on Fire

 Bisy:

 1. Avalon
 2. Anastasia

Nie pozostało nic innego, jak tylko życzyć wszystkim udanego koncertu!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o