Sky Ferriera wydaje nowy singiel!

Amerykańska wokalistka i tekściarka Sky Ferriera powraca na rynek muzyczny po 6 latach. Nowy singiel już w przyszłym tygodniu!

Od kilku lat kusiła i odkrywała rąbki tajemnicy na temat nowego wydawnictwa. Lata mijały, fani robili się coraz bardziej głodni na coś nowego, a Sky angażowała się we wszystko… tylko nie nową muzykę.

Downhill Lullaby

Niespodziewanie artystka ogłosiła na swoim instagramie datę premiery nowej piosenki. Downhill Lullaby ma zostać wydane 23 Marca 2019. Jedyne, co nam wiadomo o piosence, to jej tytuł oraz okładka.

https://www.instagram.com/p/BvR17awhn_o/

Night Time, My Time

Poprzednia płyta artystki została wydana jeszcze w 2013 roku, i nosiła tytuł Night Time, My Time. Był to jej pierwszy, debiutancki album wydany pod wydawnictwem Capitol Records. Muzyka Sky zahacza o indie-rock, synth-pop, troche grunde i trochę rocka. Szerszy rozgłos Ferreira uzyskała dzięki udziałowi w międzynarodowej trasie koncertowej Bangerz Tour 2014 poprzedzając występy Miley Cyrus. Wielu krytyków umieściło album Night Time, My Time w zastawieniach najlepszych albumów 2013 roku. Był to dla artystki duży sukces komercyjny. Krążek zadebiutował na notowaniu US Billboard 200, na pozycji 45, i na Australian Album Charts, jako numer 40.

Gdzie była jak jej nie było?

6 lat do dość długi czas, szczególnie gdy mowa o młodziutkiej wokalistce, która zadebiutowała w wieku 21 lat. Co działo się ze Sky w tym czasie? W 2014 roku na Twitterze ogłosiła, że pracuje nad drugim albumem (trochę jej to zajęło…). Zdradziła, że ma być “bardziej agresywny” od poprzedniego, i zatytułowany Masochism. W 2016 roku zagrała w filmie Elvis & Nixon oraz The Trust. Została twarzą perfum Jimmi Choo i pojawiła się w Playboy’u. W 2017 roku zagrała mamę Baby (Ansel Elgort) w filmie Baby Driver.

https://www.instagram.com/p/BqQnNclhLOO/

 

Sky Ferriera

Urodziła się 8 lipca 1992 roku w Venice Beach, Los Angeles. Jest wokalistką, autorką piosenek ale również modelką i aktorką. Zadebiutowała na portalu MySpace gdzie publikowała autorskie piosenki. Twórczość piosenkarki wzbudziła zainteresowanie szwedzkiego duetu producenckiego Bloodshy & Avant, w efekcie w 2009 roku Sky Ferreira podpisała kontrakt wydawniczy z wytwórnią muzyczną Parlophone.

Jonas Brothers powracają!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o