She Floats | The Fake wracają z nowym singlem

The Fake

Psychodeliczny zespół wraca z nowym materiałem, który zapowiada nowy album. She Floats to zmiana stylistyczna w stosunku do pierwszego wydawnictwa zespołu – The Fake EP.

Już 09.07.2019 r. utwór She Floats będzie na Spotify, iTunes, Google Play i w innych serwisach strumieniujących muzykę. Jest to pierwszy utwór z nadchodzącej płyty – The Fake Album.

The Fake – kim są?

The Fake to rockowe trio ze stolicy Dolnego Śląska – Wrocławia. Zespół powstał w mieście, w którym spotkało się trzech chłopaków z różnych części świata. Anil Dursun pochodzi z Ankary, Nicolai Stensland Stefczyk jest Norwegiem polskiego pochodzenia, a Wojciech Rutkowski przyjechał z Walimia. Najpierw były luźne jamy trójki znajomych w jednej z salek prób w Porcie Miejskim we Wrocławiu. Panowie na początek wzięli na warsztat kompozycje stworzone przez Nicolaia, od czasu do czasu amatorsko rejestrując efekty prac. Salka prób i muzykowanie były najpierw tylko rekreacyjną formą wyrażania siebie. Później przyszły pierwsze poważne nagrania i EP-ka – The Fake EP. Na niej znajdziemy pięć autorskich kompozycji, które utrzymane są w klimacie psychodelicznego rocka. Niektórzy porównują brzmienie zespołu do Pink Floyd. Muzycy przyznali, że inspirują się twórczością zespołu Camel, King Crimson i Tame Impala.

New single out on the 09.07.2019!Good news everyone! In less than 2 weeks "She Floats" will be out on Spotify, iTunes,…

Publiée par The Fake sur Jeudi 27 juin 2019

She Floats | Nowy singiel 09.07.2019!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o