Sebastian Bach wyruszy w jubileuszową trasę

Fot Bilboard

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych wokali hard rocka oraz najbardziej znany wokalista amerykańskiej grupy Skid Row, Sebastian Bach, wyruszy w jubileuszową trasę! Podczas specjalnego tournée, muzyk świętować będzie trzydziestolecie debiutanckiego albumu swojej macierzystej grupy.

Pierwsza część jubileuszowej trasy Bacha rozpocznie się 29 sierpnia bieżącego roku koncertem w Nashville. Zakończy się natomiast 2 listopada w Pinellas Park. Po drodze, wokalista wpadnie jeszcze między innymi do Atlanty, Miami, Orlando, Nowego Jorku oraz Los Angeles. Na chwile obecną, tournée obejmuje tylko Stany Zjednoczone i niewiadomym jest, czy trasa rozrośnie się do większych rozmiarów. Trzymamy jednak kciuki, by Sebastian trafił także i do Polski! Poniżej sprawdzić możecie aktualną rozpiskę jubileuszowej trasy Bacha:

Sebastian Bach wyruszy w jubileuszową trasę - rozpiska
Fot: Facebook muzyka

Biorąc pod uwagę okoliczności koncertów, podczas show spodziewać można się setlisty złożonej z jedenastu piosenek składających się na debiutancki album Skid Row. Być może Bach zaskoczy nas także jakimś nowym materiałem, bądź utworami z innych płyt jego byłego zespołu. Wokalista poinformował już także, że razem z nim w trasę pojadą: perkusista Bobby Jarzombek (wcześniej między innymi w Halford i Fates Warning), basista Rob DeLuca (znany z UFO i Spread Eagle) oraz gitarzysta Brent Woods (znany z solowych koncertów Vince’a Neila’a).

Jeśli chodzi o ceny biletów, to obecnie są one zależne od danego miasta. Zazwyczaj cena jednej wejściówki oscyluje w okolicach 30/40 dolarów. Bilety zakupić można między innymi na oficjalnej stronie muzyka.

Sebastian Bach – kim jest?

Sebastian Bach to kanadyjski wokalista specjalizujący się głównie w hard rocku oraz heavy metalu. Bach znany jest przede wszystkim z występów w amerykańskiej kapeli Skid Row, w której pełnił rolę wokalisty od 1987 roku do 1996 roku. Muzyk pochwalić może się jednak także udaną karierą solową. Pod własnym nazwiskiem wydał bowiem trzy płyty i obecnie jego dyskografię zamyka nagrany w 2014 roku album Give ‘Em Hell, który zebrał wśród krytyków muzycznych pozytywne opinie. Wokalista ma na swoim koncie także kilka ról… aktorskich! Fani zobaczyć mogli go już między innymi w takich produkcjach jak: Final Rinse, Rock of Ages, Deserted i American Satan.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o