Royal Blood w Polsce – koncert jeszcze tego lata!

Royal Blood w Polsce
fot. materiały prasowe

Royal Blood ogłosili trasę koncertową, która odbędzie się jeszcze tego lata. Na liście miast, w których wystąpią, znalazła się Warszawa. Swój jedyny koncert w naszym kraju brytyjski duet zagra 26 lipca 2019 roku w Palladium!

Będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń koncertowych – Royal Blood w Polsce pojawią się na koniec lipca, aby zagrać swój kolejny koncert dla fanów z kraju nad Wisłą. Basista Mike Kerr oraz perkusista Ben Thatcher wspomnieli już wcześniej, że uwielbiają grać przed polską publicznością, czemu zawdzięczamy ich kolejną wizytę. Koncert odbędzie się 26 lipca 2019 roku w warszawskim Palladium. Bilety będą dostępne od 26 kwietnia 2019 roku od godziny 10:00 na stronach eBilet.pl, GoOut, Going. i EmpikBilety.

 

Royal Blood grają muzykę, która brzmieniem przypomina klasyczny rock garażowy i blues rock. Ich koncerty są muzyczną bombą, na scenie jest ogień i bije z niej czysta radość z granej muzyki. Wszystko dopracowane jest do perfekcji, chociaż młodzi, są profesjonalistami. Duet w czasie swojej kariery dorobił się miana zespołu kultowego. Mają fanów wśród takich rockmanów jak Matt Bellamy, Lars Ulrich, Jimmy Page czy Tom Morello. Nagrali dwa albumy studyjne, cieszące się bardzo pochlebnymi recenzjami.

Na ich debiutanckim minialbumie z marca 2014 roku pojawiły się takie kawałki jak: Come On OverOut of the Black, Little Monster czy Hole. W sierpniu ukazała się debiutancka płyta – Royal Blood. Szybko doczekali się statusu złotej płyty, dzięki brzmieniu przesterowanego basu, perkusji, rewelacyjnym riffom oraz świetnym aranżacjom. W kolejnym roku zdobyli dwie nagrody NME Awards w kategoriach Best Live Band i Best New Band. Ostatecznie ich sukces przypieczętowała nagroda Brit Awards, którą otrzymali za najlepszy zespół debiutujący na wyspach brytyjskich. W 2017 roku ukazała się druga płyta How Did We Get So Dark?, którą ponownie skradli serca fanów i krytyków muzycznych na całym świecie. Zdobyli kolejne nagrody, najważniejszą z nich była UK Albums Number One.

 

Polecamy również: Colours of Ostrava 2019 | Zobaczcie ogłoszonych artystów!

Colours of Ostrava 2019 | Zobaczcie ogłoszonych artystów!