Rosalie. & Poznań Jazz Philharmonic Orchestra – koncert w Poznaniu

Rosalie. & Poznań Jazz Philharmonic Orchestra
fot. facebook.com/RosalieOfficial/photos

Koncert Rosalie. & Poznań Jazz Philharmonic Orchestra będzie wyjątkowym wydarzeniem, które już za kilka dni odbędzie się w poznańskiej Tamie. Tego nie można przegapić!

Rosalie. to jedna z najlepszych polskich wokalistek, którą już wiele razy mogliśmy podziwiać na poznańskich scenach. Tym razem w Tamie wystąpi wraz z szesnastoosobową orkiestrą jazzową. Będzie to zupełnie nowa odsłona Rosalie., której piosenki będą przedstawione w całkowicie innych aranżacjach. Aby poznać nowe oblicze artystki, trzeba się wybrać do poznańskiej Tamy już 15 grudnia 2018 roku. Bilety na to wydarzenie dalej są dostępne:

  • 1 pula: 35 pln WYPRZEDANA
  • 2 pula: 40 pln WYPRZEDANA
  • 3 pula: 45 pln -> biletomat.pl

Warto pamiętać, że projekt jest wspierany i dofinansowany z budżetu Miasta Poznań. Tego koncertu zwyczajnie nie można przegapić!

Rosalie. jest młoda, piękna i niesamowicie utalentowana. Wiele razy mogliśmy podziwiać jej talent w Poznaniu, teraz mamy kolejną ku temu okazję. Artystka tworzy muzykę, która jest efektem jej poszukiwań. Inspiracje czerpie z muzyki R&B, klasycznego hip-hopu i nowej elektroniki. W 2018 roku, a dokładnie 19 stycznia, premierę miała jej pierwsza długogrająca płyta – Flashback. Dzięki swojej artystycznej duszy i współpracy z czołowymi producentami polskiej sceny niezależnej, Rosalie. stworzyła emocjonalny i spójny album. Płyta została dobrze przyjęta przez słuchaczy i dziennikarzy. Wielkim sukcesem okazała się wygrana w plebiscycie Sanki2018 – polskim odpowiedniku nagród BBC Sound Of. Artystka została także nominowana do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Oprócz występów na scenach poznańskich, których wokalistka jest częstym gościem, ma na koncie koncerty na festiwalach Audioriver, Męskie Granie, Soundrive czy Open’er.

Poznań Jazz Philharmonic Orchestra

Działalność orkiestry nie jest zbyt długa, aczkolwiek znacznie zaznaczyła swoją obecność na mapie Poznania. Do najważniejszych festiwali, na jakich wystąpili, zaliczamy Made in Chicago oraz Erę Jazzu. Tam współpracowali ze światowej sławy artystami takimi jak Jean Luc Ponty czy Caroline Davis. W skład Poznań Jazz Philharmonic Orchestra wchodzą najbardziej utalentowani muzycy młodego pokolenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here