Romantycy Lekkich Obyczajów we Wrocławiu – Neoromantyczna trasa

Romantycy Lekkich Obyczajów we Wrocławiu

Romantycy Lekkich Obyczajów są w trasie od końcówki września. Neoromantyczna trasa to aż 24 koncerty w różnych miastach w całej Polsce. Mimo, że trasa powoli dobiega końca, cofnijmy się na chwilę do koncertu we Wrocławiu.

W czerwcu tego roku ukazała się trzecia płyta RLO, Neoromantyzm. Natomiast w marcu ukazał się teledysk do singla pod tym samym tytułem promującego płytę. Zespół zorganizował ambitną trasę koncertową, która objęła aż 24 miasta na terenie całego kraju. Rozpoczęła się 21 września w Iławie, a zakończy 9 grudnia w Gdańsku. Jak widać trasa nie tylko długa ale też wyczerpująca.

Romantycy Lekkich Obyczajów we Wrocławiu

Mimo tak wymagającej trasy, na scenie nie było widać zmęczenia chłopaków. Uśmiechnięci, energiczni, zadowoleni z kolejnego spotkania z fanami – czysty profesjonalizm. Setlista nie zawierała tylko neoromatycznych utworów ale również i starsze, dobrze znane piosenki Romantyków. Nie brakło uwielbianej przez wielu Lodziarki, o którą tłum wykrzykiwał od niemalże początku koncertu. Pojawiła się również szalona Remiza i czarująca Balkonowa Piosenka. Koncert zakończył utwór Gwiazdy spadają. Damian Lange, by być bliżej fanów, przysiadł na barierce, podał rękę kilku zgromadzonym, a nawet dał się przytulić jednej fance. Tłum świetnie się bawił do ostatniej wybrzmiałej nuty – tak samo jak zespół.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o