Rival Sons przedstawiają nowy singiel

Rival Sons
Fot: Portland Monthly
Kalifornijska kapela Rival Sons prezentuje najnowszy singiel, który zapowiada ich nadchodzące wydawnictwo! Sprawdźcie, co tym razem przygotował dla fanów Jay Buchanan ze swoją grupą!

Rival Sons zaprezentowali fanom utwór Back In The Woods. Jest to już drugi singiel (zaraz po Do Your Worst), który zapowiada najnowszą płytę grupy. Premiera krążka o nazwie Feral Roots zaplanowana jest na 25 stycznia 2019 roku. Feral Roots będzie już szóstą płytą w dorobku kapeli. Czego możemy się spodziewać po najnowszym materiale Rival Sons? Z całą pewnością wielu bujających riffów oraz sporej ilości dźwięków utrzymanych w bluesowej stylistyce. Wydawnictwo wyjdzie spod skrzydeł amerykańskiej wytwórni Atlantic Records. Jeśli jeszcze nie słuchaliście najnowszego materiału kapeli, to poniżej znajdziecie najnowszy singiel Rival Sons:

Nowa płyta Rival Sons – tracklista i okładka

Zapoznać mogliśmy się już także z listą piosenek, którą znajdziemy na nadchodzącej płycie kapeli, oraz okładką, która będzie ją zdobić. Tracklista płyty oraz okładka wydawnictwa prezentują się następująco:

 1. Do Your Worst
 2. Sugar on the Bone
 3. Back in the Woods
 4. Look Away
 5. Feral Roots
 6. Too Bad
 7. Stood By Me
 8. Imperial Joy
 9. All Directions
 10. End of Forever
 11. Shooting Stars
Nowa płyta Rival Sons
Fot: Blabbermouth.net
Rival Sons w Polsce

Warto także wspomnieć, że Rival Sons już w przyszłym roku będą mieli okazję zaprezentować się ponownie polskiej publiczności! Będzie to już dziewiąta wizyta kapeli w naszym kraju. Grupa wystąpi 21 lutego 2019 w warszawskiej Stodole podczas trasy promującej ich najnowszy album. W roli supportu, tego wieczoru wystąpi kanadyjska kapela The Sheepdogs. Bilety na to wydarzenie zakupić możecie już między innymi za pośrednictwem portalu eBilet.pl, lub poprzez oficjalną stronę organizatora koncertu – Agencji Go Ahead.  Cena pojedynczej wejściówki to obecnie 105 złotych (miejsce stojące), bądź 120 złotych (miejsce siedzące). Do sprzedaży wprowadzone są także specjalne bilety kolekcjonerskie. Koszt takich biletów to odpowiednio 130 i 145 złotych. Zalecany pośpiech przy zakupie biletów, wejściówki rozchodzą się w niesamowicie szybkim tempie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here