QueFestival 2019 już w ten weekend!

QueFestival 2019 już w ten weekend!
fot. Facebook wydarzenia

Już 19 października, w Katowicach odbędzie się kolejna edycja imprezy QueFestival zorganizowana przez MegaClub Events oraz QueQuality. Jeśli jeszcze nie wiecie kto wystąpi podczas festiwalu oraz jak wygląda wstępna rozpiska czasowa imprezy, to dobrze trafiliście! Wszystkie z tych informacji znajdziecie w poniższym tekście.

QueFestival odbędzie się po raz czwarty już w sobotę, 19 października, w katowickim Spodku. Jak co roku, QueQuality zadbało o to, by podczas imprezy na scenie wystąpiła sama śmietanka rapowego środowiska. Sam organizator zapowiada bowiem, że:

 “W ten wyjątkowy wieczór, na 2 scenach w jedynym i niepowtarzalnym koncercie, usłyszymy wszystkich artystów QueQuality- wytwórni, która jak żadna inna ,w błyskawicznym czasie, nie tyle zadomowiła się na rynku, co szturmem wdarła się na czołowe pozycje, wyznaczając trendy za którymi podąża konkurencja. Oprócz reprezentantów QueQuality wystąpią zaproszeni specjalnie na ten wieczór goście z Polski, którzy od wielu lat rozgrzewają do czerwoności rodzimą publiczność, a także artyści zza granicy!” 

QueFestival 2019 – kto wystąpi?

Podczas tegorocznej edycji imprezy na scenie zaprezentują się między innymi:

QueFestival 2019 – rozpiska czasowa

Jeśli chodzi o rozpiskę czasową festiwalu, to prezentuje się ona następująco:

Otwarcie bramek nastąpi o 16:00, a zakończenie festiwalu planowane jest po godzinie 02:00.

Bilety na QueFestival 2019

A jeśli nie macie jeszcze biletu na imprezę, to w dalszym ciągu zakupić możecie go w sprzedaży internetowej. Na chwilę obecną rozpiska cenowa wejściówek prezentuje się następująco:

79 złotych – miejsca stojące na płycie

79 złotych – 99 złotych – miejsca na trybunach

150 złotych – miejsca stojące Golden Circle

150 złotych – miejsca siedzące w strefie Best View

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here