Przedsmak nadchodzącego albumu od Mariny (już bez diamentów)

Album LOVE + FEAR Mariny (wcześniej — Marina and the Diamonts) ukaże się już w kwietniu. Teraz artystka podzieliła się z fanami kolejną piosenką z nadchodzącego krążka.

Marina

Marina Lambrini Diamandis — wcześniej znana jakos Marina + the Diamonts — parę miesięcy temu zapowiedziała swój 3 album. LOVE + FEAR to podwójny krążek składający się z 16 utworów, który swoją premierę ma mieć 26 kwietnia 2019. Płyta ukaże się pod szyldem Atlantic Records. To pierwszy album, który wydaje jako Marina (już bez diamentów).

https://twitter.com/MarinaDiamandis/status/1109039520513691649

Orange Trees…

Marina podzieliła się z fanami już czterema piosenkami z nadchodzącego albumu. Orange Trees zostało trzecim singlem z płyty. Tak jak wokalistka zdradziła na Twitterze, piosenka została zainspirowana wyspą Lefkada w Grecji, z której pochodzi Marina oraz jej rodzina. Utwór został już ochrzczony hymnem wakacji. Nie ma co się dziwić — dźwięki akustycznej gitary połączone z pop-synthem w utworze przywołują prostotę i ciepło letnich wieczorów.

I can see the flowers and the greenery

I take a breath of air, I feel free

Spent so long, was busy chasing happiness

When all I needed was a little peace

…Oraz reszta

Oprócz Orange Trees poznaliśmy również Superstar i Handmade Heaven. Pierwszy z utworów jest podobny do piosenek z czasów albumu Electra Heart, a Handmade Heaven przypomina momentami twórczość Lany Del Rey. Na albumie LOVE + FEAR pojawi się również utwór Baby z Clean Bandit i Luisem Fonsi.

LOVE + FEAR

Album podzielony został na 2 krążki — LOVE oraz FEAR. Oto tracklista każdego z nich

LOVE

 1. Handmade Heaven 
 2. Superstar
 3. Orange Trees
 4. Baby 
 5. Enjoy Your Life 
 6. True 
 7. To Be Human
 8. End Of The Earth 

FEAR

 1. Believe in Love
 2. Life Is Strange
 3. You
 4. Karma 
 5. Emotional Machine
 6. Too Afraid
 7. No More Suckers
 8. Soft to Be Strong

Marina Diamandis

Ta Walijska piosenkarka Greckiego pochodzenia urodziła się 10 października 1985 roku. Na swoim koncie ma 3 albumy studyjne, 4 wyjdzie tej wiosny. Popularność zdobyła dzięki brytyjskiemu zastawieniu BBC Sound of 2010, które co roku wybiera najlepszego, nowego artystę. W 2018 roku oficjalnie poinformowała o zmianie pseudonimu artystycznego na Marina.

Sky Ferriera wydaje nowy singiel!