Projekt Albo Inaczej 2 z nowym klipem

projekt albo inaczej
fot. facebook.com/projektalboinaczej/

Wyjątkowy projekt Albo Inaczej 2 doczekał się kolejnego teledysku. Tym razem otrzymaliśmy klip do piosenki Mówią Mi z repertuaru Grammatik w wykonaniu Igo. Na początku listopada w Warszawie odbędzie się koncert, na którym usłyszymy wszystkie kompozycje projektu.

Projekt Albo Inaczej 2

Na pierwszym albumie Albo Inaczej hip-hopowe klasyki interpretowali królowe i królowie polskiej estrady takie jak Ewa Bem i Zbigniew Wodecki. Projekt Albo Inaczej 2, wydany w 2018 roku zebrał najciekawszych artystów młodego pokolenia, którzy odświeżyli numery m.in. z repertuaru Fisza, Te-Trisa czy Miuosha. Do udziału w kontynuacji przedsięwzięcia zaproszeni zostali m.in. Daria Zawiałow, Justyna Święs, Ralph Kaminski oraz Piotr ZiołaTeledysk do piosenki Mówią Mi, legendarnego zespołu Grammatik, jest już dostępny na stronie Redbull.com. W singlu wokalnie udziela się Igo, szerzej znany z klubowego duetu Bass Astral x Igo.

Bass Astral x Igo Orchestra we Wrocławiu [fotorelacja]

2 listopada na koncercie Albo Inaczej w warszawskim Teatrze Roma wystąpią Krystyna Prońko, Andrzej Dąbrowski, Krzysztof Zalewski, Ten Typ Mes, Emil Blef, Stasiak, Justyna Święs, Fismoll, Numer Raz, Piotr Zioła, Rosalie., Te-Tris, Ralph Kaminski, Grammatik oraz Igo. Bilety dostępne na stronie wydarzenia

projekt albo inaczej
plakat koncertu Albo Inaczej 2

Projekt Albo Inaczej 2 w limitowanej edycji na płycie winylowej

Już 26 października swoją premierę będzie miała winylowa wersja albumu Albo Inaczej 2. Nakład wydawnictwa jest mocno ograniczony. Zamówienia przedpremierowe można składać na stronie wydawcy. Na płycie znajdą się wszystkie utwory znane z wcześniej wydanej wersji digital i CD. W sklepie dostępna jest również wersja specjalna 2xLP, która zawiera utwory z pierwszego albumy projektu.

Posłuchaj albumu Albo Inaczej 2

Bass Astral x Igo Orchestra we Wrocławiu [fotorelacja]