Prog In Park III – oficjalny plakat

Prog In Park
źródło: materiały prasowe

Bilety na festiwal już w obiegu, a wykonawcy znani. Brakowało tylko nowego plakatu promującego wydarzenie. Dziś uległo to zmianie – zobaczcie, jak prezentuje się identyfikacja wizualna Prog In Park III.

Prezentowana grafika została wykonana przez Kubę Sokólskiego, czyli twórcę grafik do wszystkich dotychczasowych edycji festiwalu. Warto wspomnieć, że w trakcie festiwalu będzie można zakupić plakat w wersji fizycznej. Prog In Park III odbędzie się 12 i 13 lipca w Warszawie, pierwszy raz przybierając formę dwudniowego festiwalu. Zagrają między innymi Opeth oraz Dream Theater – resztę festiwalu możecie zobaczyć na plakacie i w dalszej części tekstu.

Oficjalny plakat festiwalowy:

Prog in Park
źródło: materiały prasowe

Festiwal odbędzie się na warszawskiej Scenie Letniej Progresji (ul. Fort Wola 22). Ceny biletów wyglądają następująco: 189-210 zł (dzień pierwszy) / 239-260 zł (dzień drugi) / 379-400 zł (dwudniowy karnet). Wystąpią: Opeth, Fish, Tesseract, Sermon, Richie Kozen, Dream Theater, Alcest i Soen. Prog In Park przyniesie zmiany, o czym pisaliśmy w grudniu:

Organizatorzy wzięli sobie do serca niepokoje festiwalowiczów i trzecią edycję przeniosą całkowicie na świeże powietrze. Drugi Prog In Park, z powodów problematycznych remontów Parku Sowińskiego, odbył się z wykorzystaniem terenu klubu – warszawskiej Progresji (Prog In Prog?). Ponownie zawita on w jego rejon, jednakże tym razem korzystając wyłącznie z terenów w pobliżu klubu.

Prog In Park III – znamy pełny lineup

Źródło informacji: materiały prasowe

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o