Power Of Trinity powraca na trasę koncertową

Power Of Trinity powraca na trasę!
Fot: Facebook kapeli

Power Of Trinity powraca na trasę koncertową! Jeśli jesteście fanami łódzkiego kwartetu, to sprawdźcie gdzie kapela zagra w pierwszych miesiącach 2019 roku!

Pierwsza część tegorocznej trasy Power Of Trinity rozpocznie się 1 lutego w poznańskim Klubie u Bazyla, a zakończy 23 marca w wrocławskiej Starej Piwnicy. Grupa podczas koncertów promować będzie swój najnowszy krążek Ultra Magnetic. Z całą pewnością w setliście nie zabraknie jednak także hitów z poprzednich albumów kapeli, takich jak Chodź ze mną, czy chociażby Suma ran. A jeśli przegapiliście premierę najnowszego materiału kapeli, to najlepszą okazją do nadrobienia zaległości będzie odsłuchanie pierwszego singla z ostatniej płyty Power Of Trinity:

Trasa koncertowa Power Of Trinity

Na chwilę obecną potwierdzone jest tylko pięć koncertów, aczkolwiek do listy tej prawdopodobnie dołączy jeszcze kilka miejscówek. Poniżej zapoznać możecie się z rozpiską do tej pory ogłoszonych show:

1 luty 2019 – Poznań, Klub u Bazyla

2 marzec 2019 – Tychy, Undeground Pub

8 marzec 2019 – Ciechanów, Fabryka Kultury Zgrzyt

9 marzec 2019 – Płock, Klub Rock 69

23 marzec 2019 – Wrocław, Stara Piwnica

Bilety na wszystkie z wyżej wymienionych koncertów zakupić możecie za pośrednictwem stron poszczególnych klubów lub na stronie GoOut.net. Koszt pojedynczej wejściówki to 30 złotych.

Power Of Trinity – kim sa?

Power Of Trinity to łódzki zespół założony w 1996 roku. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się oryginalnym stylem poprzez łączenie gatunków rock, dub, reggae i elektroniki. Kapela ma na swoim koncie już cztery albumy, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez recenzentów muzycznych. Debiutancki krążek o nazwie 11, znalazł się nawet w zestawieniu 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniego 10-lecia magazynu Teraz Rock. Power Of Trinity pochwalić mogą się także Nagrodą Publiczności Festiwalu w Jarocinie oraz zdobyciem tytułu Łódzkiej Płyty Roku (za swój drugi album – Loccomotiv). Obecny skład zespołu prezentuje się następująco: Jakub Koźba (wokal), Łukasz Cyprus (gitara), Paweł Wochna (bas) i Grzegorz Graczyk (perkusja).

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o