Polibuda Open Air 2019 zakończona! [fotorelacja]

Polibuda Open Air 2019
fot. Natalia Nazar

W maju studenci nie mogą spokojnie posiedzieć i się uczyć. Ten miesiąc sprzyja dobrej zabawie na świeżym powietrzu. Miniony weekend tłumy ludzi spędziły na terenie Kampusu Piotrowo, gdzie odbyła się kolejna edycja Polibuda Open Air!

Polibuda Open Air 2019 odbyła się w dniach 10 i 11 maja. Pogoda nie była sprzymierzeńcem uczestników i organizatorów, było zimno i czasem przelotnie popadało. Nikomu to jednak nie przeszkadzało w korzystaniu z uroków tego rewelacyjnie zorganizowanego festiwalu, który niósł ze sobą mnóstwo atrakcji. Przez dwa dni na scenie festiwalu pojawiło się kilka ciekawych zespołów – duże gwiazdy i mniej znani artyści, którzy mogli pokazać się szerszej publiczności. W piątek, 10 maja, wystąpili: The Black Bones, Late Nights, Lej Mi Pół, Nocny Kochanek i DJ WAJS. W sobotę, 11 maja, natomiast na scenie pojawili się: DROPE, Cool Cat, Łydka Grubasa, Bracia Figo Fagot oraz Dj Hazel. Nie da się ukryć, że to największe gwiazdy przyciągnęły niesamowite tłumy. Mając w pamięci zeszłoroczną edycję POA, można było się spodziewać, że w trakcie koncertu Nocnego Kochanka będzie największe szaleństwo. Pomimo późnej pory, lekkiego chłodu, czarnych chmur i deszczyku, atmosfera była gorąca, a śpiew rozentuzjazmowanego tłumu prawdopodobnie było słychać w całym Poznaniu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia festiwalu:

Zdjęcia wykonały Natalia Nazar i Marlena Henrysiak

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z pierwszego dnia festiwalu:

Zdjęcia wykonała Marlena Henrysiak

 

W trakcie Polibuda Open Air 2019, poza zabawą przy świetnej muzyce, można było skorzystać z przygotowanych animacji. W specjalnej strefie uczestnicy mogli zagrać w szachy XXL, bierki XXL czy w turnieju w kosza polibasket; przebiec w alkogoglach po torze wyścigowym; zaśpiewać karaoke; pomalować włosy i twarz kolorami i wzorami związanymi z POA 2019, poznać miłość życia podczas sesji speed dating. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W tym wszystkim najbardziej liczyła się dobra atmosfera, która została w stu procentach zapewniona. Organizatorzy po raz kolejny spisali się na medal.