Pojawiły się dwa nowe klipy Lykke Li

klipy Lykke Li
Screen z filmu Lykke Li - Utopia https://www.youtube.com/watch?v=e4S_9LKUj8A

Deep end i Utopia to najnowsze klipy Lykke Li do utworów z jej nadchodzącego albumu  So Sad So Sexy. Do pierwszego z nich artystka nagrała obraz swoim telefonem. 

Szwedzka artystka indie-popowa ma na swoim koncie trzy albumy: Youth Novels (2008), Wounded Rhymes (2011) i I Never Learn (2014). Jej utwory znalazły się w soundtrackach do Fify 09 i drugiej części sagi Zmierzch. Największą popularność przyniosła jej druga płyta. Pokryła się platyną, a pochodzący z niej utwór I Follow Rivers przez długi czas utrzymywał się na listach przebojów. Artystka współpracowała także z Davidem Lynchem w I’m Waiting Here oraz zespołem U2 w The Troubles.

So Sad So Sexy

Będzie to czwarty album artystki. Płyta będzie miała swoją premierę 6 czerwca 2018 roku i zostanie wydana w formie CD i winylowej. Przy jego tworzeniu wzięło udział wielu muzyków oraz producentów, m.in. Jeff Bhasker, Rostam (Vampire weekend), Illangelo (The Weeknd), T-Minus czy Skrillex. Utwory zostały napisane przez Lykke Li i jej stałą współpracowniczkę Ilsey Juber. Gościnnie na krążku będziemy mogli usłyszeć rapera Amine.

Tracklista całej płyty:

1. hard rain
2. deep end
3. two nights [ft. Aminé]
4. last piece
5. jaguars in the air
6. sex money feelings die
7. so sad so sexy
8. better alone
9. bad woman
10. utopia

Artystka wystąpi na tegorocznym Sziget Festival.

Sziget Festival 2018 – węgierskie święto muzyki!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o