Podwójne wejściówki na koncert Perfect Patrycji & Grzegorza Markowskich w Łodzi rozdane!

Podwójne wejściówki na koncert Perfect Patrycji & Grzegorza Markowskich w Łodzi rozdane!
Grzegorz Markowski i Patrycja Markowska | Źródło: Patrycja Markowska/Facebook

We środę zakończył się nasz tygodniowy konkurs, w którym można było wygrać trzy podwójne wejściówki na nadchodzący koncert zespołu Perfect, Patrycji Markowskiej oraz Patrycji i Grzegorza Markowskich w Łodzi. Publikujemy oficjalne wyniki naszej zabawy.

Podwójne wejściówki na koncert Perfect Patrycji & Grzegorza Markowskich w Łodzi rozdane!

Perfekcyjny koncert

Perfect, Patrycja Markowska solo oraz w duecie z Grzegorzem Markowskim na jedynym takim koncercie. Trzy wyjątkowe widowiska muzyczne  13 kwietnia zawładną łódzką Atlas Areną. Patrycja i Grzegorz Markowscy zaprezentują materiał z pierwszej wspólnej płyty, która swoją premierę miała w styczniu, a dodatkowe emocje zapewnią fanom występy Patrycji z własnym zespołem oraz legendarnej formacji Perfect!

Podwójne wejściówki na koncert Perfect Patrycji & Grzegorza Markowskich w Łodzi rozdane!
Materiały prasowe

Perfekcyjny konkurs

Konkurs odbył się na łamach naszej strony w dniach 13-20 marca we współpracy z DM Agency. Spośród wszystkich uczestników konkursu wybraliśmy troje, których odpowiedź uznaliśmy za najciekawszą. Żeby móc wygrać jedno z podwójnych zaproszeń należało zapoznać się z regulaminem konkursu i odpowiedzieć na pytanie:

Jaki utwór zespołu Perfect, Patrycji Markowskiej lub duetu Patrycji i Grzegorza Markowskich, wywołuje w Tobie najwięcej emocji i dlaczego?

Aneta:
Chciałabym napisać o swojej historii z Patrycją Markowską.
Otóż w lipcu 2007 roku znalazłam się w szpitalu w Jeleniej Górze z rozpoznaniem: poronienie w toku. Smutne to było. Po kilku dniach, jak już odpoczęłam i miałam iść do domu lekarz robił mi USG i go zamurowało. Powiedział: proszę chwilę poczekać, zaraz wrócę. Nie wiedziałam o co chodzi. Wtedy w radio cichutko leciała piosenka Patrycji „Świat się pomylił”. Żebyście wiedzieli jak! Okazało się, że nie ma żadnego poronienia ale ciąża trojacza! Lekarz odkrył trzy pęcherzyki. Zapamiętałam tą piosenkę na zawsze, stał się to dla mnie utwór symboliczny, bo po kilku dniach wyszło, że jednak poroniłam jednego dzidziusia i obecnie jestem mamą 11 letnich chłopaków bliźniaków. A ta piosenka jest dla mnie symbolicznym hołdem dla jednego, nienarodzonego dzidziusia. Obecnie mieszkam w Łodzi i chętnie pójdę z mężem na koncert Patrycji i Grzegorza.
Tam na dnie, został Twój ślad,
i wielki żal, bo świat się pomylił,
świat się pomylił.
Paulina:
Uwielbiam i Patrycję Markowską i Perfect, mają mnóstwo wspaniałych i poruszających piosenek, jednak mnie zawsze najbardziej wzrusza “Trzeba żyć”, kiedy wykonują ją wspólnie. Jestem po kilku operacjach, i nie raz nie miałam siły wstać, nie miałam siły walczyć, nie miałam siły żyć… Mimo silnego charakteru i dużej odporności na ból, gdy ta miarka goryczy się przepełnia, nawet ja miewam depresyjne dni i jedyne marzenie, by ktoś mnie dobił. Wtedy właśnie moja rodzina, mąż i synkowie, ich miłość i wiara we mnie nie pozwalają mi na łapanie doła. Wtedy przytulają się i puszczają mi właśnie najgłośniej jak się da piosenkę moich ukochanych wykonawców “Trzeba żyć” nucąc z Patrycją i Grzegorzem…. przekonywując mnie, że przecież:
Trzeba wstać i wierzyć, że z więzienia ciała można wyjść
Trzeba wstać i wierzyć że po drugiej stronie dobro jest
Trzeba iść, to przecież Stwórca kazał sercu memu bić
Trzeba żyć…
więc wstaję, wierzę, idę i żyję!
@kajtus141:
Ulubiona piosenka.. Doceniam twórczość Pani Patrycji ale to “Kołysanka dla nieznajomej” zespołu Perfect jest tą ulubioną. Miłość i podziw do muzyki rockowej i cięższych brzmień odziedziczyłam po mojej mamie, która słuchała tej muzyki będąc ze mną w ciąży. Więc m.in. zespół Perfect towarzyszył mi od zawsze. A ta piosenka jest taką pierwszą myślą gdy pomyśle o Panu Grzegorzu i jego zespole.
Są 3 powody dla których chciałabym wygrać bilety. Po pierwsze na koncert chciałabym zabrać mamę, aby w ten sposób odwdzięczyć się jej za opiekę, cierpliwość i poświęcenie. Od 11 lat jestem osobą niepełnosprawną, na wózku, całkowicie zależną od rodziców. W ten sposób chcę jej pokazać, że doceniam co dla mnie robi, i że możemy razem fajnie spędzić wieczór. Po drugie obiecałam sobie z 15 lat temu, jako dzieciak, że kiedyś pojadę na koncert zespołu Perfect. Również doceniam i lubię twórczość Pani Patrycji i jestem przekonana, że zobaczenie i usłyszenie tego duetu muzycznego będzie niesamowitym przeżyciem. 
Dziękujemy za udział w naszym konkursie wszystkim uczestnikom. Wybranie trzech osób spośród tylu odpowiedzi nie było dla nas łatwe. Życzymy niezapomnianego koncertu!
Konkurs powstał we współpracy z DM Agency — organizatorem wydarzenia Perfect, Patrycja & Grzegorz Markowscy / koncert w Łodzi. Na koncert zapraszają Kulturalne Media.