Podsumowanie 26. Finału WOŚP [fotorelacja – Warszawa]

Fundacja dziękuje wszystkim zaangażowanym w 26. Finał WOŚP, coraz więcej pieniędzy na koncie Orkiestry, wciąż można wspierać cel 26. Finału WOŚP, prawie 13 milionów widzów Finału na antenach grupy TVN i na koniec, aż 375 000 PLN dzięki dodatkowym możliwościom wsparcia Orkiestry od firmy Mastercard. Miłej lektury!

Dziękujemy za 26. Finał WOŚP!

Fundacja z całych sił pragnie podziękować wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób byli zaangażowani w 26. Finał WOŚP – wolontariuszom, organizatorom lokalnych sztabów, darczyńcom, artystom i sponsorom. To dzięki Wam wszystkim, na koncie Orkiestry już wkrótce znajdzie się zadeklarowana w dniu Finału kwota 81 423 542 PLN. Nazywamy tę kwotę deklarowaną, ponieważ wielkie liczenie wciąż trwa! Cel 26. Finału można wesprzeć do końca stycznia.

Kwota na koncie Fundacji

Mamy już 34 263 873 PLN – jest to kwota, która fizycznie pojawiła się już na koncie Fundacji WOŚP. Informacja na naszej stronie o tym, ile pieniędzy do tej pory spłynęło już na konto Orkiestry, aktualizowana jest aż dwa razy dziennie. Fundacja będzie podawać informacje o wysokości środków zgromadzonych na koncie do momentu uzyskania kwoty zadeklarowanej, by następnie, na początku marca ogłosić ostateczny wynik styczniowej zbiórki.

Finał WOŚP w Warszawie

Podczas warszawskiego Finału Welkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, jak zawsze można było spotkać wielu znanych artystów oraz posłuchać muzyki na żywo. W studiu pojawili się m.in: Antoni Pawlicki, Maja Ostaszewska, Maciej Zakościelny, Oliwier Janiak, czy Piotr Kraśko. Artystami muzycznymi, którzy zagrali na tegorocznej scenie głównej przy Pałacu Kultury i Nauki byli:

RIAN ALLAN
PPNOU
CHORZY
BETHEL

PROLETARYAT
TADEUSZ WOŹNIAK
MESAJAH
JELONEK
NOCNY KOCHANEK
WILKI
COMA
KOBRANOCKA
ŁĄKI ŁAN
POPARZENI KAWĄ TRZY

Odbyła się także 12 edycja Biegu WOŚP, oraz tradycyjnie, o godzinie 20:00, Warszawa rozświetliła się za sprawą Światełka Do Nieba.

Foto: Marcin Twardysko/Kulturalne Media
Foto: Natalia Nazar/Kulturalne Media

 

Kliknij i przejdź na drugą stronę artykułu