Piotr Rogucki wystąpił w poznańskim Barock Pubie [fotorelacja]

fot. Natalia Nazar

Piotr Rogucki wystąpił w Poznaniu w Barock Pubie w ramach małej trasy koncertowej po Polsce. Poznański występ był małą sentymentalną podróżą do świata wspomnień artysty poprzez opowieści z jego życia, ale przede wszystkim przez dźwięki gitary i jego magiczny śpiew.

15 marca 2018 roku w Barock Pubie jako pierwszy wystąpił Swiernalis, który urzeka niskim głosem i czaruje grą na gitarze. Wprowadził publiczność w odpowiedni nastrój przed koncertem gwiazdy wieczoru. Aż czuć było żal, że ten koncert trwał tylko około 20 minut.

Piotr Rogucki, jak sam powiedział, ponad 20 lat czekał na to, aby móc wypełnić całą salę publicznością, która tak tłumnie zgromadziła się w Barocku. Fani artysty w skupieniu wysłuchali koncertu, bo taki klimat stworzył swoim akustycznym wykonaniem utworów z trzech płyt, które nagrał do tej pory. Między utworami nie zabrakło krótkich historyjek z życia, które zwykle okraszone były niosącym się przez całą salę śmiechem publiczności. Był to bardzo przyjemnie spędzony czwartkowy, marcowy wieczór.

Piotr Rogucki wystąpił w poznańskim Barock Pubie – fotogaleria