Pierwsza edycja Beskidy Music Festiwal w Żywcu

Beskidy Music Festiwal
fot. wydarzenie Beskidy Music Festiwal

W czasie nadchodzącego lata 2018 z pewnością nie będzie czasu na stwierdzenie, że w Żywcu nic się nie dzieje. Już w trzeci weekend czerwca odbędzie się pierwsza edycja niecodziennej imprezy, jaką jest Beskidy Music Festiwal.
Beskidy Music Festiwal, czyli pierwsze tego typu wydarzenie na Podbeskidziu 

16 i 17 czerwca na błoniach słynnego Amfiteatru pod Grojcem wystąpią największe gwiazdy sceny koncertowej, które prezentują różne nurty muzyczne. Poza solidną dawką muzyki, w trakcie organizowanej również po raz pierwszy Wakacyjnej Sceny Prezentacji Muzycznych, przeprowadzony zostanie konkurs wśród zespołów z całej Polski. Werdykt wyda jury oraz publiczność w głosowaniu smsowym. Poczas Beskidy Music Festiwal 2018 wystąpią:
– SŁAWOMIR
– MACIEJ MALEŃCZUK
– ANDRZEJ SMOLIK

Program Festiwalu:

16 czerwca, sobota

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 15:00. Odbędą się wtedy występy zespołów Wakacyjnej Sceny Prezentacji Muzycznych oraz eliminacje.
O godzinie 22:00 wstąpi gwiazda Beskidy Music FestiwalSmolik & Kev Fox.

17 czerwca, niedziela

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 15:00. Odbędą się wtedy występy zespołów Wakacyjnej Sceny Prezentacji Muzycznych oraz półfinał.
O godzinie 18:00 wystąpi Sławomir.
O godzinie 20:00 nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród dla zwycięzców Wakacyjnej Sceny Prezentacji Muzycznych, zaś o 20:30 wystąpią jej laureaci.
O godzinie 22:00 wystąpi Maciej Maleńczuk.

Beskidy Music Festiwal
fot. wydarzenie Beskidy Music Festiwal