Percival | Slavny Tour III w Krakowskim Zet Pe Te [fotorelacja]

Percival
fot. Tomasz Rogoziński
Percival przeniósł swoich fanów do świata dawnych Słowian na koncercie w Krakowskim klubie Zet Pe Te. Był to kolejny przystanek na trasie Slavny Tour III, promującej najnowszą płytę zespołu Slava III. Zobaczcie relację z tego wydarzenia.

Percival | Slavny Tour III

Zespół przygotował dla fanów specjalny set z muzyką z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Projekt Slava zawiera w sobie muzykę wszystkich grup Słowian. Slava III skupia się na Słowianach Zachodnich. Na koncercie Percival zaprezentował parę utworów z najnowszego krążka, jak i z poprzednich części Slavy, m.in. Gusta mi magla i Naranca.

Klimatyczny Percival

Warty wspomnienia jest też klimat, który został stworzony na scenie. Zwierzęce futra, lampiony, rogi i meble z epoki tylko sprawiały, że odczucia muzyczne były jeszcze bardziej intensywne. Dodatkowo, krótkie opowieści na temat obyczajów Słowian, którymi publikę raczył Mikołaj Rybacki, pozwałały jeszcze bardziej wejść w klimat słowiańskiego świata.

Zespół świetnie rozbawił wszystkich fanów pod sceną. Ludzie tańczyli i śpiewali razem z zespołem, mamy więc nadzieję że reszta trasy będzie wyglądać podobnie.