Patrick the Pan w Meskalinie [zapowiedź]

Patrick The Pan w Meskalinie
fot. facebook.com/events/2215712305128578

Dobrze rozpoczyna się koncertowy rok w Wielkopolsce. Poznań ma przyjemność gościć znakomitych muzyków, dzięki którym zimowa aura staje się mniej ponura. Jedną z najlepszych okazji na mile spędzony czas jest koncert Patrick the Pan, który zagra w Meskalinie już 24 stycznia.

Patrick the Pan to jednocześnie nazwa zepołu i pseudonim artystyczny Piotra Madeja. Artysta urodził się w Krakowie i wykonuje muzykę alternatywną. Jest uzdolniony na wielu płaszczyznach, jako że jest kompozytorem, producentem, autorem tekstów, piosenkarzem, pianistą i gitarzystą. Razem z Piotrem w zespole Patrick the Pan występują Kuba Duda (gitara elektryczna i basowa, śpiew) oraz Adam Stępniowski (perkusja, sampler, śpiew). 2012 rok przyniósł debiutancką płytę pod tytułem Something of an End. W 2015 roku pojawił się drugi krążek …niczym jak liśćmi, na którym w utworze Niedopowieści wokalnie udzielił się Dawid Podsiadło. W 2018 ukazał się trzeci album o tytule trzy.zero. Patrick the Pan jest autorem muzyki do spektaklu Rytuał, który był wystawiany w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie w 2015 roku. Zespół zagrał na jednych z najważniejszych polskich festiwali – na Off Festival i dwa razy na Open’er Festival.

 

O płycie trzy.zero Patrick the Pan mówi:

Już jakiś czas temu uznałem, że wydając płytę w tym roku, powinienem na niej skupić się w 100% na sobie: na tym jaki powinienem być, a jakim jestem człowiekiem, co czuję, a czego nie, kim są ludzie wokół mnie, jakie mam z nimi relacje i jak wygląda moje, już prawie 30-letnie życie. Stąd też moja twarz na okładce, w formie autoportretu, stąd też dwuznaczny tytuł. Na “trzy.zero” zdecydowałem się na bardzo osobiste teksty (cała płyta będzie po polsku) i szczerość, czasem do bólu.

Patrick the Pan w Meskalinie

Zespół zagra 24 stycznia 2019 w poznańskim klubie Meskalina. Start o godzinie 19. Koncert w Poznaniu jest jednym z pięciu na trasie. Patrick the Pan pojawi się jeszcze w Krakowie, Białymstoku, Wrocławiu i Warszawie.

Patrick The Pan w Meskalinie
fot. facebook.com/patrickthepan

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o