Pablopavo i Ludziki w Poznaniu [zapowiedź]

Pablopavo i Ludziki w Poznaniu
fot. facebook.com/events/507206869776811

Wyjątkowo dobrze ma się nowy rok, jako że w Centrum Kultury ZAMEK odbywają się w styczniu znakomite koncerty. Szykuje się kolejna muzyczna uczta, ponieważ Pablopavo i Ludziki w Poznaniu pojawią się już 25 stycznia!

Paweł Sołtys, znany szerszej publiczności jako Pablopavo, przyjedzie do Poznania wraz z zespołem Ludziki. Zagrają koncert w Sali Wielkiej ZAMKU. Rozpocznie się on o godzinie 20.00, a bilety na niego można kupić w kasie, CIM oraz na stronie bilety24.pl w cenie: 35/40 zł – miejsca stojące, 45/55 zł miejsca siedzące.

W trakcie trasy koncertowej Marginal Pablobavo i Ludziki promują swoją piątą płytę o tym tytule, jakżeby inaczej, Marginal. Znajduje się na niej 13 piosenek o różnym natężeniu disco. Muzykę skomponował zespół Ludziki, a teksty, poza dwoma wyjątkami, napisał Pablopavo. Chcieli stworzyć muzykę taneczną, którą można zagrać na dyskotekach, przy czym mówią ciężko sobie wyobrazić takie miejsce, gdzie tak naprawdę można by zagrać ich utwory.

Pozostałe koncerty Pablopavo i Ludziki:
  • 26 stycznia 2019 – Gdańsk – Żak
  • 1 lutego 2019 – Płock – POKIS
  • 2 lutego – Ciechanów – Zgrzyt
  • 16 marca – Świdnica
Pablopavo i Ludziki w Poznaniu
fot. facebook.com/pg/Pablopavo-78653733785/about/?ref=page_internal

Pablopavo – wszechstronny muzyk

Pablopavo na świat przyszedł w marcu 1978 roku, aby już 1993 roku założyć swój pierwszy zespół. Tym sposobem stawiał swoje pierwsze kroki jako gitarzysta i wokalista. Od 1996 roku jest członkiem Antikonsjum rekords, która jest nieformalną grupą muzykujących przyjaciół. W 1999 został założony projekt Magara, w którym nawijał i grał na gitarze. Pablopavo do dzisiaj związany jest ze Zjednoczonym Sound Systemem, który również powstał w tamtych latach. Poza Pablopavo należą do niego Reggaenerator, Diego i dj Krzak, dawniej również Manana. Mają na koncie zagranych kilkaset imprez. W 2003 został powołany do życia zespół Vavamuffin, w którym Pablo jest jednym z trzech wokalistów. Zespół działa do dzisiaj.

Przez lata Pablopavo udzielał się w różnych projektach muzycznych, współpracował z solistami i zespołami. Jego muzyczny ślad, w formie wokalu lub ścieżki instrumentu, można usłyszeć na około czterdziestu płytach. Zagrał niezliczoną ilość koncertów i imprez. Obecnie pracuje nad kolejnymi płytami Ludzików, Vavamuffin i Zjednoczenia. Przewidziana jest również płyta niespodzianka. Aby wypełnić swój zajęty muzyką tydzień, Pablopavo prowadzi audycję pt. Tramwaj z Pragi w radio Roxy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o