Ostatnia trasa Clock Machine | Sen

Clock Machine
fot. Natalia Nazar

Krakowski zespół Clock Machine ogłosił swoją ostatnią regularną trasę koncertową – Sen. Panowie zagrają w sześciu miastach – w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi!

Clock Machine, jeden z najbardziej charakterystycznych krakowskich zespołów rockowych, zaprasza na swoje ostatnie regularne koncerty w ramach trasy Sen. Bilety są już dostępne!

Niektórzy zapadają w sen zimowy, my ogłaszamy SEN wiosenny! W marcu zapraszamy Was na 6 koncertów z ostatniej regularnej trasy Clock Machine. Widzimy się w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu i Łodzi!

Nowy teledysk Clock Machine – Kiedy Śnisz 

27 stycznia odbyła się premiera klipu do kolejnego singla z płyty Prognozy (2019). Zobaczcie Kiedy Śnisz.

Clock Machine – Sen

01.03 Warszawa Progresja

06.03 Poznań Tama

08.03 Gdańsk B90

15.03 Kraków Klub Studio

19.03 Wrocław A2

20.03 Łódź Scenografia

Bilety na koncerty Clock Machine są już dostępne na platformie Going App.

O nowej muzyce i pingwinach rozmawialiśmy z Clock Machine!

Clock Machine – kim są?

Clock Machine to jeden z najciekawszych polskich zespołów młodego pokolenia. Zaczynali jeszcze w czasach szkolnych, gdzie zrywali się z lekcji, by ćwiczyć w garażowej salce prób. Talent i samozaparcie przyniosły efekty. Zespół jest laureatem nagrody głównej festiwalu FAMA (2011), który otworzył drzwi do muzycznej kariery i płytowego kontraktu z Universal Music Poland. Od momentu fonograficznego debiutu z EP-ką (Clock Machine EP) formacja z powodzeniem koncertowała w klubach w całej Polsce. Dzięki staraniom swoich wiernych słuchaczy Eski Rock i widzów TVN Clock Machine w 2012 roku zagrali na Orange Warsaw Festival, a rok później na Pol’and’Rock Festival (wcześniej znanym jako Przystanek Woodstock).

Do 2017 roku styl grupy można było określić jako hard rock z ewentualnymi domieszkami funku. Znakiem rozpoznawczym były dynamiczne riffy Michała Koncewicza i przyjemnie grooviąca sekcja rytmiczna. Doskonale w partie instrumentalne wpasowywał się zachrypiały głos wokalisty, Igora Walaszka. Rok 2017 przyniósł jednak zmiany w zespole – przyjęcie nowego basisty (Konrada Nikla) i gitarzysty (Jakuba Wojasa), którzy wnieśli powiew świeżości do zespołu. Grupa w 2019 roku wydała nowy album pt. Prognozy.