Open’er Festival coraz ciekawszy. Kolejni artyści ogłoszeni!

Open’er Festival po dłuższym okresie ciszy, postanowił ogłosić nowych artystów, którzy wystąpią latem na festiwalowych scenach. Dzisiejszy, mocno zróżnicowany rzut powinien zadowolić nawet największych malkontentów.

Dziesiątka nowych wykonawców Open’er Festival 2020

Alter Art, za pośrednictwem festiwalowych social mediów stopniowo odkrywał nowe, festiwalowe karty. Do już ciekawego line-upu możemy dopisać dziesiątkę kolejnych wykonawców. Na Open’er Festival 2020 wystąpią legendarny duet – The Chemical Brothers, rapowa śnieżynka zza oceanu – Playboi Carti oraz mocno wyczekiwana BANKS, która w zeszłym roku zmuszona była odwołać zaplanowany występ na Kraków Live Festival. W Gdyni wystąpi również autorka jednej z najlepszych płyt 2019 roku – Angel Olsen, RÜFÜS DU SOL, Seasick Steve i piekielnie popularny Yungblud. Po raz kolejny Open’er przygląda się młodym, perspektywicznym artystom, co zaowocowało zaproszeniem FLOHIO, Inhaler oraz SEA GIRLS.

Open’er Festival 2020

Wśród dotychczas ogłoszonych gwiazd pojawiają się m.in. Taylor Swift, Kendrick LamarTwenty One Pilots, A$AP Rocky, Foals, FKA twigs oraz Thom Yorke. Oczywiście to nie wszystko, co będziemy mogli podziwiać podczas Open’er Festival 2020. Karnety i bilety jednodniowe można zakupić za pośrednictwem strony internetowej festiwalu. O wszelkich ogłoszeniach związanych z imprezą, dowiecie się na naszym portalu. Open’er to jeden z naszych ulubionych festiwali i na pewno nas na nim nie zabraknie! O tym, czy warto wybrać się na Open’era, możecie przeczytać w naszej relacji z zeszłorocznej edycji.

  • Karnet 4 DNI – 619 ​​​PLN
  • Karnet 4 DNI + pole namiotowe – 719 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) – 439 PLN
  • Karnet weekendowy (pt + sob) + pole namiotowe – 509 PLN
  • Bilet jednodniowy – 299 PLN

Open’er Festival 2020 – skład

OPEN’ER FESTIVAL 2020
1-4 LIPCA 2020
LOTNISKO GDYNIA-KOSAKOWO

TAYLOR SWIFT / KENDRICK LAMAR / TWENTY ONE PILOTS / A$AP ROCKY
THE CHEMICAL BROTHERS / ANGEL OLSEN / BANKS / FOALS
THOM YORKE TOMORROW’S MODERN BOXES / MARTIN GARRIX
FKA TWIGS / MICHAEL KIWANUKA / INHALER / BIG THIEF
FLOHIO / PLAYBOI CARTI / RUFUS DU SOL / SEASICK STEVIE
YUNGBLUD / SEA GIRLS / SCHAFTER 

Open’er Festival triumfuje w Groningen!

W odbywającym się co roku plebiscycie European Festival Awards, głosami publiczności i międzynarodowego jury Open’er Festival zatriumfował w dwóch kategoriach. Organizowana przez Alter Art impreza zdobyła nagrodę dla najlepszego dużego festiwalu oraz za najlepszy projekt marketingowy– współpracę z Neflixem w celu promocji 3. sezonu serialu Stranger Things. Wielkie gratulacje dla całej ekipy, której praca została doceniona podczas gali odbywającej się w holenderskim Groningen.

Open’er Festival – Najważniejszy festiwal muzyczny w Polsce

Open’er Festival to zdecydowanie najważniejsza impreza muzyczna odbywająca się w Polsce. Podczas trwania festiwalu dziennie odwiedza go ponad 70 tysięcy widzów. W przyszłym roku odbędzie się już 17. edycja Open’era. W ciągu tych 16 lat, festiwal wyrobił sobie renomę i uznanie nie tylko wśród polskiej publiczności. Na festiwal chętnie przyjeżdżają fani z różnych zakątków świata. Atmosfera podczas tych czterech festiwalowych dni jest niezapomniana. Do największych gwiazd, jakie miały okazję zagrać na Open’er Festival, należy zaliczyć: Pearl Jam, Muse, Depeche Mode, Foo Fighters, Radiohead, Coldplay, Prince, Beastie Boys, Kanye West, Jay-Z, P!nk, The White Stripes, Arctic Monkeys, Kings Of Leon, Red Hot Chili Peppers oraz Sex Pistols i Faith No More. Oczywiście to nie wszystkie gwiazdy, które grywały na imprezie organizowanej przez Alter Art.

Open’er Festival to nie tylko muzyka

Organizatorzy festiwalu od kilku lat starają się poza muzyką wprowadzać inne dzieła kultury do swojego programu. Normą stały się występy teatralne, pokazy sztuki czy specjalnie przygotowane instalację, stworzone przez popularnych twórców. Prężnie działa też strefa AlterKina, gdzie co roku możemy zobaczyć wiele ciekawych filmów związanych z muzyką oraz wszelkimi bieżącymi problemami społecznymi. Dla zainteresowanych modą organizatorzy tworzą scenę Fashion’er, gdzie publiczność może wziąć udział w pokazach mody młodych, perspektywicznych projektantów. Wszystkie te aktywności nie przysłaniają najważniejszego – muzyki, ale wspaniale dopełniają całość Open’er Festival.