Open’er Festival 2018 zamyka line-up! Kolejny headliner w składzie

Open'er Festival 2018 zamyka line-up

Open’er Festival 2018 zamyka line-up! Poznaliśmy właśnie ostatnich artystów, którzy dołączają do składu popularnego festiwalu! Na zakończenie organizatorzy przygotowali kolejne ogłoszenia, zawierające świetnych artystów nie tylko polskich ale i zagranicznych.

Najpopularniejszy festiwal w Polsce nadal nie zawodzi. Każde ogłoszenie na przestrzenie kilku ostatnich miesięcy wywoływało spore zainteresowanie i poruszenie. Skład poszerzał się o nazwiska, które królowały na szczytach list przebojów. Open’er Festival 2018 zamyka line-up i do składu dołączają :

Kolejny headliner festiwalu, którego przedstawiać nie trzeba. Gitarzysta i współzałożyciel legendarnego już zespołu Oasis będzie najprawdopodobniej promował materiał z jego ostatniej płyty wydanej pod koniec zeszłego roku.

Duet rodem z Londynu, który promuje rusza w trasę promocyjną swojego nowego albumu Cold Spring Fault Less Youth, który już teraz budzi oczekiwanie za sprawą świetnego singla Made to Stray

  • Anna

Urodzona w Brazylii DJka, która w 2016 roku podczas ceremonii DJ Awards została wybrana najlepszą nową artystką, co otworzyło jej drogę do występów w klubach na całym świecie.

  • Riton

Jego kariera w muzyce tanecznej rozpoczęła się jeszcze w latach 90-tych. Zauważony w jednym z klubów, już jako szef małego labelu Switch, podpisał kontrakt z wytwórnią Fat City Records i w roku 2001 wydał swój długogrający debiut. Od tego czasu nieprzerwanie i jako dj i jako producent dostarcza klubowiczom na całym świecie elektroniki w jej różnych odmianach.

Jak widzimy, pełen line-up wygląda już bardzo okazale. Dobrze jest widzieć, że obok gwiazd największego światowego formatu, jak Arctic Monkeys, Bruno Mars, Nick Cave, Post Malone czy ostatni headliner – Noel Gallagher, pojawiają się zespoły, które dopiero zaczynają swoje kariery i są u progu popularności. Taka mieszanka powoduje, że każdy, kto zdobędzie karnet na Open’er Festival 2018, znajdzie coś dla siebie.

Open’er Festival 2018 zamyka line-up!

Gdzie: Gdynia, Lotnisko Gdynia-Kosakowo

Kiedy: 04.07-07.07.2018

Bilety: sprzedaż internetowa

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here