“Odwołane” zespołu Coma

Mamy świetną wiadomość dla fanów zespołu COMA. Ukazał się właśnie klip ilustrujący utwór Odwołane, pochodzący z ich ostatniego wydawnictwa Metal Ballads vol.1.

Zespół jest obecnie w trasie koncertowej – Metal Ballads. Najbliższy koncert zagrają już 12 kwietnia 2018 roku w Krakowie (Forty Kleparz). Dzień później w Bielsku-Białej (Klimat), a 14 kwietnia w Rudzie Śląskiej (Dom Kultury Bielszowice). Później zagrają na dwóch festiwalach – Enea Spring Break w Poznaniu (21 kwietnia) i na 3-majówce we Wrocławiu (2 maja).

Utwór Odwołane będzie w dniu dzisiejszym piosenką dnia w radiowej Trójce. Zachęcamy do obejrzenia wideo.

COMA ma na swoim koncie sześć polskojęzycznych albumów studyjnych, spośród których ostatni – Metal Ballads vol. 1 – ukazał się 20 października 2017 roku. W tym samym dniu, koncertem w Zabrzu, rozpoczęła się trasa koncertowa promująca najnowszą płytę.

Zespół otrzymał wiele cenionych nagród przemysłu muzycznego, jak chociażby pierwsze miejsce na Festiwalu w Węgorzewie (2004 rok), statuetkę Fryderyka w kategorii Album Roku – Rock za płytę Pierwsze wyjście z mroku, Fryderyka w kategorii Grupa Roku 2006, a także 2 razy nagrodę publiczności Przystanku Woodstock – Złotego Bączka. Jako jedyny łódzki zespół rockowy przez 20 tygodni COMA nie opuszczała pierwszego miejsca na liście przebojów Radia Łódź.