O.S.T.R. zagra najnowsze kawałki na 3-Majówce 2018!

Premiera najnowszej płyty O.S.T.R. “W drodze do szczęścia” jest przewidywana na końcówkę lutego tego roku. Jej materiał będziemy mogli usłyszeć podczas koncertu artysty na 3-Majówce we Wrocławiu. 

Nowa płyta O.S.T.R.

Po ostatnim sukcesie, jakim był krążek “Życie po śmierci” (potrójna platyna, najlepiej sprzedający się album w 2016 roku) przychodzi czas na kolejną płytę. Premiera “W drodze do szczęścia” planowana jest na 23 lutego, ale można zamówić album w przedsprzedaży w sklepie wydawnictwa Asfalt Records. Płyta będzie zawierać 15 pozycji, na 3-Majówce usłyszymy jej materiał, a także starsze, dobrze już znane fanom utwory.

“Słuch”, oraz “All My Life” promują najnowszy album:

3-Majówka 2018!

Impreza rozpoczyna się 1 maja biciem gitarowego rekordu Guinnessa na wrocławskim rynku. Grający mogą liczyć na tańsze karnety na cały festiwal. W dniach 2-3 maja koncerty odbędą się na terenie Hali Stulecia, gdzie Artyści zagrają na dwóch scenach. Do tej pory występy potwierdziły takie takie zespoły jak: Kult, Perfect, The Dumplings, Organek, Nocny Kochanek, Pidżama Porno, Ayo, The Dead Daisies, Jelonek, Vader, Percival Schuttenbach „Wild Hunt Live”, Grubson, Mikromusic, Dubioza Kolektiv, Coma, Ralph Kaminski, Me and That Man, Krzysztof Zalewski, Waglewski Fisz Emade, Miuosh akustycznie oraz Kreator

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: staryklasztorbiletinticketpro, biletynaeventim.

foto: Paweł Zanio.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here