Nowy utwór popularnej grupy! The 1975 – TOOTIMETOOTIMETOOTIME

The 1975 - TOOTIMETOOTIMETOOTIME
fot. facebook.com/the1975

Z dniem 15 sierpnia poznaliśmy kolejną zapowiedź nadchodzącej nowej płyty The 1975. Brytyjczycy jak zwykle zapowiedzieli nadejście singla w tajemniczy sposób – taki jest również jego tytuł. Jak brzmią nowości popularnego zespołu? Posłuchajcie The 1975 – TOOTIMETOOTIMETOOTIME!

Wielkimi krokami zdaje zbliżać się premiera najnowszego krążka jednego z najpopularniejszych współcześnie zespołów. Brytyjczycy z The 1975 coraz śmielej wychodzą z enigmatycznej nieobecności w mediach społecznościowych i coraz częściej dzielą się informacjami o nadchodzącym nowym materiale. Poznaliśmy właśnie najnowszy singiel grupy o bardzo oryginalnym tytule. Jak brzmi nowość The 1975 – TOOTIMETOOTIMETOOTIME?

Słoneczne dźwięki

Bardzo pokrzepiający jest widok szczęśliwych członków zespołu The 1975, którzy zdają się przeżywać istny czas swojego życia gdzieś na plażach słonecznej Kalifornii – takie właśnie zdjęcia możemy oglądać ostatnio na ich portalach społecznościowych. Oznacza to bowiem, że prace nad nowym materiałem definitywnie dobiegły końca i grupa zbiera siły do nadchodzącej oraz zapowiedzianej trasy koncertowej.

Zdjęcia przepełnione słońcem i radością zdają się dopełniać to, co otrzymujemy ostatnimi czasy od The 1975. Poznaliśmy właśnie trzeci singiel zapowiadający płytę A Brief Inquiry Into Online Relationships, która ma mieć swoją premierę już w listopadzie tego roku. Po utworach Give Yourself A Try oraz Love It If We Made It przyszedł czas na intrygujący TOOTIMETOOTIMETOOTIME. Wszystkie trzy utwory bowiem są bardzo żywe, bardzo taneczne i bardzo łatwo wpadające w ucho. Czyżby nowe wydawnictwo zespołu było tanecznym hitem tego roku?

The 1975 – TOOTIMETOOTIMETOOTIME

Już pierwsze przesłuchanie utworu powoduje jakąś nieokreśloną wewnętrzną radość i przywołuje nie wiadomo skąd cząsteczki energii i słońca. Znów utwór, który może i nie jest skomplikowany oraz wysoce zaawansowany technicznie, ale jest diabelnie skuteczny. Istnieje nawet pewna teoria. Jeśli podczas słuchania któregoś z trzech najnowszych kawałków zespołu The 1975 noga sama nie podrywa się z ziemi i nie uderza w rytm muzyki – należy niezwłocznie udać się do lekarza.

Singiel TOOTIMETOOTIMETOOTIME to bardzo dobre odwzorowanie tego, co widzimy ostatnimi czasy za oknami, bądź o czym marzymy. Słońce, wszechobecny upał i szczęście. Jeśli utwór muzyczny jest w stanie przywołać pozytywne emocje i zwyczajny uśmiech na twarzy – jest, proszę Państwa, dobrze.

The 1975 – The Sound