Nowy teledysk od Walking Papers

Nowy teledysk od Walking Papers
Fot: PledgeMusic

Amerykańska supergrupa Walking Papers powraca z nowym teledyskiem! Jeff Angel i jego świta zaprezentowali światu video do utworu This Is How It Ends.

Grupa pochwaliła się za pośrednictwem swoich portali społecznościowych kolejnym teledyskiem, który promuje ich ostatnie wydawnictwo o nazwie WP2. Tym razem kapela udostępniła nam utrzymane w komiksowym stylu lyric video do utworu This Is How It Ends. Warto wspomnieć, że za fabułą teledysku oraz jego wykonaniem stoją szanowani w świecie muzycznym Csaba Mester oraz Matt Hayward. Czy nowy materiał utrzymuje poziom świetnej pierwszej płyty? Przekonajcie się sami!

Nowy skład Walking Papers

Warto wspomnieć, że obecnie Walking Papers rozpoczyna działalność w zmienionym składzie. Z  powodu swoich innych zobowiązań, z uczestnictwa w zespole zrezygnować musieli basista Duff McKagan oraz perkusista Barrett Martin, a na ich następców lider kapeli, Jeff Angell, wybrał Dana Spaldinga oraz Willa Andrewsa. Dodatkowo kapela wzbogaciła się o dwóch dodatkowych muzyków! Skład zespołu wzmocnili Tristan Hart Pierce na gitarze rytmicznej i Gregor Lothian na saksofonie. Poniżej przesłuchać możecie jak grupa prezentuje się w rozszerzonym składzie:

Walking Papers w trasie

Grupa już na początku września wyruszy w swoją kolejną europejską trasę podczas której promować będzie WP2! Na chwilę obecną rozpiska trasy prezentuje się następująco:

12 września – Notthingham, The Bodega

13 września – Sheffield, The Corporation

14 września – Manchester, Night & Day

15 września – Glasgow, G2

16 września – Birmingam, The Asylum Venue 2

17 września – Londyn, The Borderline

19 września – Tilburg, O13

20 września – Paryż, Petit Bain

21 września – Barcelona, Razzmatazz3

22 września – Madryt, Chango

24 września – Saint – Jean, De Vedas

26 września – Zurych, Dynamo

29 września – Frankfurt, Nachtleben

1 pażdziernika – Budapeszt, A38

2 pażdziernika – Praga, Cafe V lese

5 października – Berlin, Bi Nuu

7 pażdziernika – Oslo, John Dee

8 października – Kopenhaga, Pumpehuset

Bilety na powyższe koncerty zakupić możecie między za pośrednictwem portalu Songkick. Polski niestety na liście nie uświadczymy, tak więc pozostaje nam mieć  tylko nadzieję, że grupa powróci do naszego kraju już podczas swojej następnej trasy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o