Nowy teledysk od The Raconteurs

Fot Youtube

Premiera najnowszej płyty The Raconteurs zbliża się wielkimi krokami, zatem niedziwne, że Jack White z kolegami kontynuują promocję najnowszego materiału.  Tym razem, postawili na teledysk do utworu Help Me Stranger.

Teledysk do Help Me Stranger jest już trzecim wideo promującym nadchodzące wydawnictwo The Raconteurs. Po żywiołowym Sunday Driver i nostalgicznym Now That You’re Gone, grupa postawiła tym razem na akustyczny utwór utrzymany w stylu White’owego Blunderbussa. (pierwsza solowa płyta Jacka). Sam teledysk skupia się natomiast na zespole wykonującym piosenkę. Reżyserem wideo jest Yasuhiko Shimizu, produkcją zajął się natomiast Takashi Sugai. Przypominamy, że premiera najnowszego albumu The Raconteurs już 21 czerwca bieżącego roku!

Płytę zamówić możecie już w przedsprzedaży za pośrednictwem oficjalnej strony wytwórni Third Man Records.

Najnowsza płyta The Raconteurs

Fani grupy zapoznać mogli się już także z listą premierowych utworów, które trafią na płytę, oraz okładką, która zdobić będzie wydawnictwo. Na krążku znajdziemy dwanaście piosenek:

 1. Bored and Razed
 2. Help Me Stranger
 3. Only Child
 4. Don’t Bother Me
 5. Shine the Light on Me
 6. Somedays (I Don’t Feel Like Trying)
 7. Hey Gyp (Dig the Slowness)
 8. Sunday Driver
 9. Now That You’re Gone
 10. Live a Lie
 11. What’s Yours is Mine
 12. Thoughts and Prayers

a okładka zaprojektowana przez perkusistę grupy, Patricka Keelera prezentuje się następująco:

Okładka najnowszej płyty The Raconteurs
Fot: Wikipedia
The Raconteurs w Polsce!

Przypomnijmy, że już 1 czerwca bieżącego roku grupa zaprezentuję się także polskiej publiczności! Kapela White’a wystąpi bowiem pierwszego dnia podczas Orange Warsaw Festival. Tego samego dnia na scenie wystąpią między innymi Miley Cyrus i Troye Sivan. Bilety na festiwal są już w sprzedaży. Jeśli zastanawiacie się natomiast jaki repertuar zaprezentuje kapela na polskim koncercie, to bazując na setlistach z poprzednich koncertów, można dojść do wniosku, że dominować będzie najnowszy materiał. Jack i reszta sięgają oczywiście po szlagiery takie jak Steady as She Goes, czy chociażby Salute Your Solution, ale to wokół nowych piosenek oscyluje cała trasa. Tak czy inaczej, jest to show warto zobaczenia, a tym bardziej usłyszenia!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o