Nowy teledysk od Jonathana Davisa

Jakiś czas temu na naszej stronie informowaliśmy już, że wokalista Korn szykuję swój debiutancki solowy album. Do premiery zostało już półtorej miesiąca, zatem niedziwne, że Jonathan Davis po raz kolejny podkręca oczekiwania. Tym razem poprzez nowy teledysk!

Muzyk pochwalił się teledyskiem do utworu “Everyone” promującego jego debiutancki krążek “Black Labirynt”. Jest to drugi po “What It Is” singiel z owej płyty, który doczekał się swojego własnego video.  Wydawnictwo ujrzy światło dzienne  25 maja 2018 roku, a zamówić możemy je już między innymi za pośrednictwem portalu SumerianMerch lub oficjalnej stronę muzyka. Z najnowszym utworem oraz teledyskiem do niego zapoznać natomiast możecie się tutaj:

Tracklista:

Poniżej zapoznać możecie się także z dokładną listą piosenek, która znajdzie się na płycie oraz okładką, która zdobić będzie wydawnictwo:

 1. „Underneath My Skin”
 2. „Final Days”
 3. „Everyone”
 4. „Happiness”
 5. „Your God”
 6. „Walk On By”
 7. „The Secret”
 8. „Basic Needs”
 9. „Medicate”
 10. „Please Tell Me”
 11. „What You Believe”
 12. „Gender”
 13. “What It Is”

Okładka nadchodzącego wydawnictw Jonathana Davisa

Davis w trasie:

Warto także wspomnieć, że już 6 kwietnia wokalista wyrusza w trasę promującą swój debiutancki krążek! Trasa potrwa do końca czerwca, a Davis wystąpi podczas niej w wielu amerykańskich klubach i na kilku europejskich festiwalach.

Rozpiska najbliższych koncertów Davisa