Muzyka

NOWY TELEDYSK LOREIN – „WISŁA”

Zespół Lorein nie zwalnia tempa i prezentuje teledysk do kolejnego utworu promującego ich ostatni album – Złamania.

Klip do Wisły został zrealizowany w klimatycznym warszawskim lokalu (Inny Wymiar na warszawskim Nowym Świecie), w ramach projektu Inny Wymiar Muzyki. Jest to inicjatywa, której założeniem jest produkcja naturalnych, prostych klipów, ale na wysokim poziomie. Jej pomysłodawcą jest Robert Began – reżyser, operator i producent.

Autorem tekstu jest Łukasz Lańczyk, który o utworze Wisła mówi tak: „Nieprzypadkowo Wisła jest utworem zamykającym album. Warstwa tekstowa płyty Złamania stanowi niemalże zapis relacji pomiędzy dwojgiem ludzi. Bohaterów tej opowieści poznajemy już w pierwszym numerze Fale, a kolejne  piosenki oprowadzają nas po różnych etapach tego związku. Tak docieramy w końcu do Wisły, która jest zakończeniem tej historii. Nie jest to jednak optymistyczne zakończenie.”

Płyta Złamania pojawiła się na półkach sklepowych 3 lutego 2017 roku dzięki wytwórni Mystic Production. Jest to trzeci album w dyskografii zespołu. Został nagrany dzięki crowdfundingowemu wsparciu ponad 1800 fanów.

Zdjęcie i informacje pochodzą z oficjalnego profilu zespołu Lorein na FB: facebook.com/LoreinPL

Dorota Jurek

Pasjonuje ją teatr i muzyka do których ucieka w wolnych chwilach. Wielbicielka musicali. Kocha podróżować. Stała bywalczyni koncertów podczas których odkryła, że fotografia to coś co daje jej radość, siłę i napędza do życia. Ciągle spragniona nowych doznań i wyzwań, bezustannie planująca.
dorota.jurek@kulturalnemedia.pl ; https://www.instagram.com/trudnaruda

https://www.facebook.com/trudnarudafoto/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *