Nowy singiel od Paramore. Płyta 12 maja

Paramore nowy singiel

Amerykańska grupa Paramore zaprezentowała nowy utwór. Piosenka zapowiada piąty album zespołu. Ujawniony kawałek nosi tytuł “Told You So”. Jako pierwsi usłyszeli ją słuchacze audycji Zane’a Lowe’a, która nadawana jest w radiu BBC, w audycji Beats 1.

Kawałek znalazł się również w serwisie Apple Music.  – Wiele przeszliśmy i gdybyśmy tego nie doświadczyli, nie bylibyśmy tu i nie cieszylibyśmy się tym, co robimy – wyjaśniała w audycji wokalistka Hayley Williams. – Dziś łączy nas głęboka, szczera przyjaźń. Te refleksje dały początek piosence. Potem dodałam do niej spojrzenie na moje własne życie.

Wcześniej fani Paramore mieli okazję zapoznać się z piosenką “Hard Times”, która jako pierwsza zapowiada album “After Laughter”. Płyta ukaże się 12 maja 2017 roku.

W sesji nagraniowej płyty wdział udział perkusista Zac Farro, który odszedł z zespołu w 2000 roku. Nad brzmieniem czuwali Justin Meldal-Johnsen oraz gitarzysta bandu, Taylor York.

Tak wygląda tracklista

1. Hard Times

2. Rose-Colored Boy

3. Told You So

4. Forgiveness

5. Fake Happy

6. 26

7. Pool

8. Grudges

9. Caught In The Middle

10. Idle Worship

11. No Friend

12. Tell Me How

Rockowa grupa na koncie ma przeboje “Misery Business”, “Crushcrushcrush”, “Decode”, “Monster”, “Still Into You” czy “Ain’t It Fun”. Trzy z czterech płyt są co najmniej platynowe (“Riot!” z 2007 roku podwójnie).