Nowy singiel od Kamila Bednarka

nowy singiel od Kamila Bednarka

17 listopada 2017 roku ukazał się nowy singiel od Kamila Bednarka pochodzący z płyty Talizman, która swoją premierę będzie miała już w grudniu!

O aryście

Kamil Bednarek to polski piosenkarz znany również pod pseudonimem MaccaBraa. W latach 2008-2012 był wokalistą formacji Star Guard Muffin, a od 2012 roku zespołu sygnowanego jego nazwiskiem. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów. Swoim wyjątkowym stylem, niebywałą charyzmą i pozytywnym nastawieniem przyciąga do siebie rzeszę fanów. Na koncie ma trzy albumy nagrane z zespołem Star Guard Muffin oraz dwa albumy nagrane z formacją Bednarek. 1 grudnia 2017 roku swoją premierę będzie miała kolejna płyta zatytułowana Talizman.

 

Nowy singiel od Kamila Bednarka

Ballada Jak długo jeszcze jest trzecim singlem po Talizmanie i Get Up zapowiadającym nowy album, którego premiera przypada na dzień 1 grudnia 2017 roku. Autorem tekstu jest Kamil Bednarek. Muzykę współtworzył razem z Łukaszem Bzowskim. Teledysk swoją rolą wzbogaciła piękna i utalentowana – Natalia Szroeder. Muzyk sam o singlu mówi:

„Załoga!!! Musiało upłynąć trochę czasu aby uczucie, które dojrzewało w mym sercu wyrazić muzyką i słowami. Być może był to zbyt długi czas na te proste słowa ale proszę…. kochajcie się i nie wstydźcie się tego wspaniałego uczucia.”

Delikatna ballada nieco odbiega od stylu artysty, jednakże nie zmienia to faktu, iż Kamil Bednarek świetnie z nią sobie poradził i po raz kolejny udowodnił, że nie straszne jest mu mieszanie różnych stylów i tworzenie własnej muzyki.

Poniżej znajdziecie link do piosenki, zachęcamy do słuchania!

Trasa koncertowa

W styczniu zespół wyruszy w trasę koncertową promującą album Talizman. Zagrają oni 9 koncertów w takich miastach jak: Katowice, Toruń, Poznań, Szczecin, Warszawa, Łódź, Gdańsk, Rzeszów oraz Wrocław. Poniżej znajdziecie pełną rozpiskę trasy:

  • 18 stycznia – Toruń, Od Nowa
  • 19 stycznia – Poznań, B17
  • 20 stycznia – Szczecin, DK Słowianin
  • 26 stycznia – Warszawa, Klub Stodoła
  • 27 stycznia – Łódź, Wytwórnia
  • 28 stycznia – Gdańsk, Parlament
  • 1 lutego – Rzeszów, Life House
  • 3 lutego – Wrocław, A2
  • 4 lutego – Katowice, Megaclub

Bilety na koncerty

Bilety dostępne są w cenie od 59 zł do 79 zł. Nabyć je można na stronach:

Dokładną rozpiskę stacjonarnych punktów sprzedaży biletów można sprawdzić na stronach internetowych dystrybutorów.

 

źródła: oficjalny profil Kamila Bednarka, oficjalny kanał na YT, organizator trasy – Klub Stodoła