Nowy album Lunatic Soul już w listopadzie

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Mystic Production

Już 13 listopada 2020 ukaże się najnowszy, siódmy album Lunatic Soul, zatytułowany Through Shaded Woods. Poznajcie razem z nami okładkę i tracklistę.

Lunatic Soul to solowy studyjny projekt muzyczny, za którym stoi Mariusz Duda, polski muzyk, wokalista i multiinstrumentalista, lider progrockowego Riverside.

Zapowiedź płyty

Through Shaded Woods to kolejne muzyczne otwarcie Lunatic Soul, z pewnością najbardziej „dopieszczony” i najbardziej bogaty brzmieniowo album, ale również najjaśniejszy i najbardziej „pozytywny” w całej dyskografii. Muzycznie udamy się tym razem w dźwiękową podróż zainspirowaną mrocznym skandynawskim i słowiańskim folkiem. Tak powiedział muzyk:

Through Shaded Woods to nasze najgorsze traumy i koszmary. Przejście przez ten las ma symbolizować zmierzenie się z nimi, stawienie im czoła. To próba odwagi.

Zdjęcie wykorzystane dzięki zgodzie Mystic Production

Spis utworów

Tracklista Through Shaded Woods prezentuje się następująco:

  1. Navvie
  2. The Passage
  3. Through Shaded Woods
  4. Oblivion
  5. Summoning Dance
  6. The Fountain
  7. Vyraj (bonus)
  8. Hylophobia (bonus)
  9. Transition II (bonus)

Pozostałe informacje

Album ukaże się w wersji 1 LP, 1 CD i w specjalnej rozszerzonej wersji 2 CD zawierającej między innymi suitę Transition II, będzie też dostępny w streamingu i na wszystkich platformach cyfrowych. Pierwszą odsłonę muzyczną poznamy już 25 września.