Nosowska w Poznaniu – koncert już za kilka dni!

Nosowska w Poznaniu
fot. Natalia Nazar
Już 8 lutego startuje trasa NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA. Koncert w Poznaniu odbędzie się 17 lutego. Gorąco zapraszamy!

Kochana przez całą Polskę Kasia Nosowska, znana przede wszystkim z zespołu HEY, wyrusza w kolejną solową trasę koncertową. Obejmie ona 7 miast w Polsce i przyniesie wiele niezapomnianych wrażeń. Mogli się już o tym przekonać fani, którzy wzięli udział w Fayrant Tour promującym najnowszą płytę wokalistki – Basta. Organizatorem trasy jest Good Taste Production. Bilety wciąż można kupić poprzez portale biletowe: EventimeBiletbiletin oraz w sklepach sieci Empik, Saturn i Media Markt.

Pełna trasa NOSOWSKA NA TŁUSTO I BASTA:
  • 08 lutego 2019 – Wrocław – A2
  • 09 lutego 2019 – Katowice – MCK
  • 10 lutego 2019 – Kraków – Klub Studio
  • 16 lutego 2019 – Gdańsk – Stary Maneż
  • 17 lutego 2019 – Poznań – Sala Ziemi
  • 27 lutego 2019 – Warszawa – Torwar
  • 02 marca 2019 – Łódź – Wytwórnia

Katarzyna Nosowska – kochana przez Polskę od lat

Artystka to przez wiele osób lubiana i podziwiana wokalistka, która była liderką kultowego już zespołu HEY. Po tym jak zawiesił działalność po 25 latach działalności, Nosowska postanowiła rozwijać solową karierę. Nie była to nowość dla fanów, ponieważ już wcześniej mogliśmy słuchać jej solowych dokonań. Znaliśmy ją także z różnych projektów, w których brała udział i utworów nagrywanych z innymi wykonawcami. Poza tworzeniem muzyki, udzielała się na swoim koncie na instagramie. Tam publikowała filmiki, w których komentowała rzeczywistość, polski show-biznes czy wygląd kobiety. A wszystko to opatrzone było hashtagiem #ajazemjejpowiedziala. Idąc dalej, napisała książkę A ja żem jej powiedziała.

Muzyka

Najważniejsze u Kasi Nosowskiej, to jej niesamowity i niepowtarzalny wokal. Do tego dochodzi niesamowita energia płynąca ze sceny. Artystka występuje od ponad 25 lat. W swojej solowej karierze nagrała aż siedem albumów studyjnych, a ostatni z nich, Basta, ukazał się 12 października 2018 roku. Nowoska napisała teksty, a produkcją zajął się Michał FOX Król. Jest inny niż poprzednie, czym zaszokowała wszystkich, ponieważ oscyluje w stylistyce elektronicznej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o