Nokta zaprasza na wspólną realizację klipu Łąki Łan!

Nokta Festival 2021

To, że jesteśmy wszyscy pozamykani w domach, nie oznacza wcale, że mamy siedzieć z nosami spuszczonymi na kwintę, o nie! Wykorzystajmy ten fakt i zróbmy wspólnie oficjalny klip Łąki Łan w domowych warunkach! Wystarczy włączyć kamerę i nagrać coś szalonego – na kwarantannową zabawę zaprasza Nokta Festival

Jak już wiecie, razem z zespołem Łąki Łan podjęliśmy decyzję o przełożeniu koncertu w ramach Before Nokta Festiwal na następny rok. Nie chcieliśmy zostawiać Was z pustymi rękoma, więc mamy dla Was coś ekstra! Kilka dni temu narodził się pomysł na zrealizowanie wspólnego, NASZEGO i WASZEGO klipu, do utworu “Tańcz”.

Noktowicze, zróbmy razem klip!

Lubicie tańczyć? Tańczcie! Lubicie się wygłupiać? Do dzieła! Nie macie pomysłu? To pomachajcie do kamery, a ekipa Nokta Festival zmontuje nadesłane klipy. Tegoroczna edycja festiwalu została przełożona na lato 2021 roku. 

Premiera klipu zaplanowana jest na 18 kwietnia, czyli termin niedoszłego koncertu Łąki Łan

Organizatorzy czekają na wasze zgłoszenia do 11 kwietnia. Materiały należy wysyłać pod adres produkcja@noktafestival.pl. Tutaj wielka prośba ze strony Nokty – nadsyłajcie materiały za pośrednictwem platformy weTransfer. Przesłanie klipu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na użycie wizerunku w teledysku (RODO).

Brak dostępnego opisu zdjęcia.