Nocny Kochanek wystąpi w Underground Pub!

Nocny Kochanek wystąpi w Underground Pub
Fot.: Natalia Nazar
Nocny Kochanek ponownie wystąpi na Śląsku! Po niesamowicie udanych występach w między innymi w Rybniku, oraz Zabrzu grupa tym razem zawita do Tychów. A dokładniej mówiąc: do tutejszego Underground Pubu!

Nocny Kochanek wystąpi w Underground Pubie już 22 lutego 2019 roku. Koncert będzie jednym z przystanków podczas przyszłorocznej Trasy w Ciemność kapeli. Bilety na to wydarzenie zakupić możecie już za pośrednictwem portalu GoOut. Koszt pojedynczej wejściówki to na chwile obecną 40 złotych. Możliwy będzie także zakup biletu w dniu koncertu, jednak cena podskoczy wtedy o  10 złotych. Warto wspomnieć także , że przed Kochankiem na tyskiej scenie zaprezentuje się kapela 8 lat w Tybecie. Tybetańczycy podczas koncertu promować będą swoją najnowszą płytę, której premiera datowana jest na początek 2019 roku. Z całą pewnością nie zabraknie jednak także największych hitów kapeli, takich jak Po co tyle słów, oraz Król popkultury.

Nocny Kochanek – tracklista i okładka najnowszego wydawnictwa

Zapoznać mogliśmy się już także z tracklistą najnowszego albumu Nocnego Kochanka, oraz z okładką, która zdobić będzie najnowsze wydawnictwo grupy. Na płycie znajdziemy poniższe utwory:

 1. Randka w ciemno
 2. Dr O.Ngal
 3. Al Dente
 4. Pijany mistrz
 5. Koń na białym rycerzu
 6. Tirowiec
 7. Andrzela
 8. Czarna Czerń
 9. Wódzitsu
 10. Siłacze
 11. Mistrz przerósł ucznia

A okładka (którą ponownie stworzył Robert Adler) prezentować będzie się następująco:

Fot: Facebook kapeli
Nocny Kochanek w trasie

Oczywiście, koncerty w Tychach będzie tylko jednym z wielu przystanków na przyszłorocznej trasie Nocnego Kochanka. Pierwsza część tournée rozpocznie się 25 stycznia koncertem w Gdyni, a zakończy 27 kwietnia show w warszawskiej Progresji. Po drodze zespół zawita jeszcze między innymi do Torunia, Łodzi, Krakowa, Białegostoku i Zielonej Góry.

Nocny Kochanek wystąpi w Underground Pub
Fot: Facebook kapeli

Jeśli chcecie zobaczyć Kochanka na zbliżających się koncertach, to zalecamy pośpieszyć się z zakupem wejściówek! Grupa ogłosiła już bowiem kilka sold-outów, więc nigdy nie wiadomo kiedy braknie biletów na interesujące Was terminy!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o