Nils Frahm w Narodowym Forum Muzyki!

Nils Frahm w Narodowym Forum Muzyki
fot. facebook.com/events/400803254065312

W październiku we Wrocławiu będziemy świadkami niesamowitego wydarzenia. W Narodowym Forum Muzyki wystąpi wirtuoz fortepianu – Nils Frahm. Będzie to wyjątkowy koncert w jednej z najlepszych sal w Polsce.

Nils Frahm do Polski przyjedzie 13 października 2019 roku, aby zagrać koncert w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Niemiecki producent i neoklasyczny pianista powraca, aby kolejny raz wystąpić przed polskimi słuchaczami. Będziemy mieli zaszczyt wziąć udział w tak wyjątkowym koncercie.

Bilety na koncert wciąż są dostępne. Można je kupić za pośrednictwem strony ticketmaster.pl w cenach: 110 zł / 140 zł / 170 zł / 210 zł.

Wirtuoz fortepianu, genialny muzyk

Nils Frahm urodził się w 1982 roku, dorastał w okolicach Hamburga. Już we wczesnym dzieciństwie rozpoczął swoją muzyczną podróż. Bardzo szybko zaczął zgłębiać tajniki fortepianu, poznając dorobek klasycznych pianistów, ale i współczesnych twórców. Sam jest obecnie znakomitym, wszechstronnym i słynnym artystą: jest kompozytorem, producentem i pianistą, który ma własne studio w słynnym Funkhaus Berlin. Potrafi czarować, gra utwory przepełnione emocjami, jest wirtuozem. Jego koncerty na żywo urzekają. Ma nowatorskie i niekonwencjonalne podejście do klasycznego instrumentu, fortepian traktuje kontemplacyjnie i intymnie. Zyskał rzeszę fanów dzięki unikalnej technice gry. W swojej muzyce łączy muzykę klasyczną z elektroniczną, nie boi się eksperymentować. Poza fortepianem wykorzystuje także pianino elektryczne, syntezatory i automaty perkusyjne. Ma rozwinięte poczucie kontroli, jest powściągliwy, ale emocje i osobowość ma na wysokim poziomie. Ma na koncie liczne kolaboracje. Jest autorem muzyki do filmów, wydał kilkanaście płyt, a jednym z ostatnich jego dzieł jest wydana w styczniu 2018 roku All Melody.

Nadchodząca trasa koncertowa jest pierwszą od 2015 roku. Nils Frahm będzie nas czarował 13 października 2019 roku w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. To miejsce jest idealne dla tak wspaniałego koncertu, jest wymarzone na takiego rodzaju spotkanie z muzyką. Supernowoczesne audytorium zostało stworzone dla takich właśnie koncertów.

Na wydarzenie zaprasza More music agency, organizator Tauron Nowa Muzyka Katowice.