Nick Murphy powraca do Polski!

źródło - facebook Nick Murphy fka Chet Faker

Nick Murphy, znany również jako Chet Faker, powraca do Polski. Australijczyk wystąpi w naszym kraju w październiku.

Nick Murphy (fka Chet Faker) wystąpi 13 października w Warszawskim klubie Stodoła. Koncert odbędzie się w ramach trasy Run Fast Sleep Naked, która ma promować nowy album o tej samej nazwie. Płyta ukaże się 26 kwietnia, a 4 marca poznaliśmy pierwszy singiel – Sanity. Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 15 marca o godzinie 10:00. Wejście do Stodoły – godzina 18:30, start koncertu o 20:00. Cena biletów: miejsca stojące – 130 zł (przedsprzedaż) // 145 zł (w dniu koncertu); balkon (miejsca siedzące numerowane) – 145 zł. Organizacją koncertu zajmuje się agencja Go Ahead. Organizatorzy przypominają, aby kupować bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży.

Chet Faker

Oto co o artyście piszą organizatorzy koncertu:

Aby przygotować swój drugi album, Nick Murphy spędził 4 lata podróżując po świecie wraz z mikrofonem w walizce, nagrywając partie wokalne w miejscach, które najbardziej go zainspirowały. W tym czasie, pochodzący z Melbourne wokalista, producent i multiinstrumentalista, znany wcześniej jako Chet Faker, zanurzył się w głębokiej autoanalizie. „Run Fast Sleep Naked” to płyta, w której Nick nieustannie szuka i zadaje pytania.

Najnowszy album to następca dobrze przyjętych wydawnictw „Missing Link” (EP wydana w 2017 roku, już jako Nick Murphy) i „Built on Glass” – pierwszej długogrającej płyty wydanej w 2014 jako Chet Faker. Mimo że wokale na „Run Fast Sleep Naked” były nagrywane w różnych miejscach na świecie, w tym w salonie babci Nicka, w studiu w Tokio, na wakacjach spędzonych z rodziną w Nowej Zelandii czy w swoim mieszkaniu w Nowym Jorku – muzyka była w większości nagrana w Figure 8 w Brooklynie. Aby nadać ostateczny kształt, Murphy zaangażował 20 muzyków sesyjnych i orkiestrę, osadzając każdą piosenkę w nieoczekiwanych teksturach i szalenie zróżnicowanych tonach.

Nick Murphy nawiązał współpracę z fundacją PLUS 1, w związku z czym, 5 zł z każdego sprzedanego biletu przeznaczone jest dla organizacji zapewniających godność i równość społecznościom, które tego potrzebują.

Rock&roll i ballady bez smaku – drugi album Hoziera

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o