Never Worn White – Niespodziewany singiel Katy Perry

Never Worn White
fot. materiały prasowe Universal Music Polska

Bez szumu i zbędnych zapowiedzi – Katy Perry, opublikowała nowy singiel wraz z teledyskiem. Piosenka Never Worn White przekazuje ważną wiadomość dla fanów artystki.

Katy Perry – Never Worn White

Katy Perry zaskoczyła fanów niezapowiedzianą wcześniej piosenką, Never Worn White. Artystka napisała poruszającą balladę z Johanem Carlssonem, Johnem Ryanem oraz Jacobem Kasherem Hindlinem. Za produkcję odpowiada Carlsson. Singiel otrzymał również wideoklip. Za reżyserię odpowiada paryski duet J.A.C.K., znany ze współpracy z Madonną oraz Christine and the Queens. Na końcu teledysku Katy Perry obwieściła fanom radosną wieść – wokalistka, wraz z jej partnerem Orlando Bloomem, spodziewają się dziecka.

Zobacz teledysk do piosenki Never Worn White

Katy Perry – światowy fenomen!

Od czasu debiutu w barwach Capitol Records, One of the Boys (2008), Katy Perry zgromadziła 35 miliardów streamów oraz sprzedała ponad 45 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Do tych wyników przyczyniły się mocno kolejne albumy One of the Boys, Teenage Dream, PRISM, Witness, jak również najnowsze single Never Really Over, Small Talk i Harleys In Hawaii. Niedawno klip Roar z krążka PRISM, przekroczył liczbę trzech miliardów wyświetleń – Katy Perry jest pierwszą wokalistką, która dokonała tej sztuki. Katy jest także pierwszą artystką, której aż cztery klipy przekroczyły miliard wyświetleń (Firework, Last Friday Night i Dark Horse). Występ Perry z Super Bowl 2015 miał najwyższą oglądalność w historii show. Gwiazda jest także pierwszą wykonawczynią z Capitol Records w elitarnym klubie RIAA 100 Million Certified Songs.

Katy Perry to nie tylko gwiazda popu, ale także aktywistka i filantropka. W 2013 otrzymała tytuł UNICEF Goodwill Ambassador. Działa na rzecz dzieci w najbiedniejszych zakątkach świata, osób żyjących z HIV/AIDS oraz edukacji w takich kwestiach jak zdrowie, równość czy zmiany klimatu. W 2016 otrzymała Audrey Hepburn Humanitarian Award. Od 2018 roku Katy Perry zasiada w jury amerykańskiego talent-show American Idol.

Kiedy kolejny album Katy Perry?

Katy odpowiadając dziś na pytania fanów zaprzeczyła, że Never Worn White jest głównym singlem promującym nadchodzący album. Wokalistka także zapowiedziała, że latem dostaniemy nową muzykę – prawdopodobnie już związaną bezpośrednio z nową płytą lub nawet cały krążek. Ciąża artystki na pewno niweczy nadzieje fanów na koncert wokalistki w Polsce. Do tej pory Katy Perry wystąpiła u nas dwukrotnie. W warszawskiej Stodole promowała album Teenage Dream, a w krakowskiej Tauron Arenie dała spektakularne show w ramach trasy koncertowej Prismatic World Tour.