Natalia Zastępa i jej „Kłopoty” – Nowy singiel wokalistki

fot. materiały prasowe

W sieci pojawił się nowy singiel Natalii Zastępy. Utwór nosi tytuł Kłopoty. Jest to już trzecia piosenka młodej artystki, która pracuje nad pierwszym albumem studyjnym.

Kłopoty Natalii Zastępy

Kłopoty to już trzeci singiel Natalii Zastępy. Piosenka opowiada o zatracaniu się w szalonych uczuciach i emanuje młodzieńczą energią. Powstała we współpracy młodą kompozytorką Sanah oraz weteranami sceny: Maćkiem Wasio i Olafem Deriglasoffem. Natalia Zastępa to młoda artystka, której karierę rozkręciły telewizyjne programy The Voice Kids oraz The Voice of Poland, w których doszła do samego finału. Dotychczasowo wydane single osiągnęły spory sukces komercyjny i zaostrzyły apetyty na debiutancki krążek Natalii.

Pierwsze single wokalistki

Natalia Zastępa dała się poznać jako wokalistka czarująca głębokim, dojrzałem wokalem – aż trudno uwierzyć, że należy on do tak młodej dziewczyny. Debiutancki singiel artystki, Za późno, obejrzano w serwisie YouTube ponad 6 mln razy. Drugą odsłoną talentu Natalii był utwór Nie żałuję. Ten lekko swingujący kawałek niesie ważne i optymistyczne przesłanie, „żeby czerpać z życia, ile się da, a wszystko co nas spotyka – gorsze i lepsze chwile – mają wpływ na to, kim jesteśmy teraz” – jak tłumaczy artystka.

Początki Natalii Zastępy

Natalia od najmłodszych lat interesowała się muzyką oraz występowaniem. Wokalistka uczęszczała do szkoły muzycznej, najpierw w klasie wiolonczeli, później doszło pianino. Pierwsze lekcje śpiewu pobierała jako 8-latka. Sceniczny debiut odbyła rok później – na krapkowickiej scenie podczas dni miasta. W wieku 10 lat wzięła udział w swoim pierwszym konkursie piosenki, który wygrała. Zaprezentowała wówczas utwór Co mi panie dasz. W jury zasiadała Elżbieta Zapendowska, która bardzo doceniła Natalię i oznajmiła, że jeśli dziewczyna będzie dalej pracować, osiągnie ogromny sukces. Od tamtej pory Zastępa szkoliła swój głos m.in. w Jazz Centrum w Opolu oraz obecnie w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu i ma na swoim koncie współpracę m.in. z Mietkiem Szcześniakiem i Januszem Radkiem oraz występy u boku zespołu Lombard czy Pawła Tomaszewskiego. Obecnie uczy się w V Liceum Ogólnokształcącym w Opolu w klasie humanistycznej.