Natalia Przybysz zagrała w Poznaniu [fotorelacja]

fot. Beata Wencławek

Natalia Przybysz zagrała w Poznaniu przepiękny koncert 11 listopada. Swój ogromny talent artystka z wdziękiem pokazała w klubie Tama.

Jedna z najzdolniejszych i najciekawszych wokalistek w Polsce, Natalia Przybysz, przyjechała do Poznania promować swoje najnowsze wydawnictwo – album Jak Malować Ogień. Jego premiera miała miejsce 25 października 2019 roku, a widzowie z Poznania mieli możliwość przekonać się, jakie wspaniałe doznania może zaserwować nietuzinkowa  artystka. Dzięki muzyce i tekstom Natalii wszyscy zebrani w poznańskiej Tamie mogli uwolnić się emocjonalnie i poczuć nowy wiatr w żaglach.

Zdjęcia wykonała Beata Wencławek

Jak Malować Ogień to płyta nagrana najpłynniej ze wszystkich moich płyt do tej pory. Razem z moim zespołem, z którym wspólnie koncertujemy, nagraliśmy 10 piosenek, w tym 9 z moimi nowymi tekstami. Jest świeżo, energetycznie i mamy masę powietrza, które chcemy z Wami dzielić na spotkaniach, jakimi są dla nas koncerty. Spodziewajcie się dobrych dźwięków i dużo ciepłego wiatru. – podkreśla Natalia Przybysz.

Płyta Jak Malować Ogień ukazała się 25 października. Promował ją singiel Ciepły wiatr, a teledysk nagrała Silvia Pogoda. Jest niezwykle klimatyczny i przejmujący.

– Wiatr zmian potrafi napsocić i potrafi uzdrowić. Przyznaję się, że jestem uzależniona od tego ruchu i ciągłej dynamiki. Jednocześnie kocham czuć stabilność w środku, jakby w kontekście czy kontraście do tej szalonej energii. Gdy tak mocniej wieje powstaje pytanie: czy jestem gotowa by stać się kimś nowym, porzucić starą skorupę – mówi Natalia.

Natalia Przybysz jest kompozytorką, wokalistką i autorką tekstów. Początki jej muzycznej kariery sięgają 2001 roku, kiedy to założyła wraz z siostrą Pauliną zespół Sistars. Po wydaniu czterech albumów studyjnych zespół zakończył działalność. W 2011 roku Natalia założyła projekt koncertowy Kozmic Blues i wydała płytę. W 2014 roku nagrała album Prąd, na którym znalazły się utwory takie jak: Światło nocne, Dzieci malarzyŚwiat wewnętrzny i Przez sen. Za nią Natalia dostała Fryderyka w kategorii Najlepszy Album Pop. Najnowsze jej wydawnictwo to płyta Jak Malować Ogień.