Napalm Death zapowiada przyszłoroczne koncerty

Napalm Death
Fot: Radionz.com
Jeśli stęskniliście się już za mocnymi brzmieniami brytyjskiej grupy Napalm Death, to mamy dla Was niesamowicie dobrą informację. Kapela Marka Greenwaya po przerwie ponownie wraca na trasę koncertową. Napalm Death zapowiada przyszłoroczne koncerty!

Grupa zapowiedziała, że podczas kilku pierwszych miesięcy 2019 roku zawita do Europy na kilkanaście show. Koncerty te będą kontynuacją zeszłorocznej trasy Napalm Death, podczas której kapela promowała swoje ostatnie wydawnictwo. Przypomnijmy, że w 2018 Napalm Death wydali składankę, na której znaleźć  mogliśmy niewydane do tej pory utwory, piosenki z przeróżnych EP-ek oraz kawałki bonusowe z różnych płyt. Podczas koncertów liczyć możemy zatem na mieszankę starych hitów zespołu z niedawno opublikowanym materiałem. A jeśli macie wątpliwości czy Napalm daje jeszcze radę na żywo, to sprawdźcie niedawny występ grupy na francuskim Hellfeście!

Napalm Death w trasie

Poniżej zapoznać możecie się z na chwile obecną ogłoszonymi datami:

17 luty 2019 – Londyn, Wielka Brytania

20 luty 2019 – Helsinki, Finlandia

21 luty 2019 – Tampere, Finlandia

22 luty 2019 – Jyväskylä, Finlandia

23 luty 2019 – Seinäjoki, Finlandia

25 luty 2019 – Johanneshov, Szwecja

27 luty 2019 – Linkoping, Szwecja

16 kwietnia 2019 – Aarau, Szwajcaria

19 kwietnia 2019 – Reyjkavik, Islandia

Do listy cały czas dodawane są jednak nowe daty koncertów, więc być może za jakiś czas znajdzie się na niej także polski koncert?  Wydaje się, że luka między ostatnim lutowym koncertem a pierwszym kwietniowym jest idealnym miejscem na kilka koncertów w naszych okolicach! A bilety na do tej pory ogłoszone koncerty zakupić możecie między innymi za pośrednictwem oficjalnej strony zespołu.

Napalm Death w Polsce

Przypomnieć warto także, że grupa zaprezentowała się ostatnio w Polsce podczas tegorocznej Metalmanii.  Napalm Death zagrali w katowickim Spodku 22-utworowy set, w którym znalazły się takie hity jak You Suffer, Breed to Breahte oraz Suffer the Children. Zachęcamy do zapoznania się z naszą relacją zdjęciową oraz relacją tekstową z tego właśnie festiwalu!

Katowice – uwaga, gwałtowny wzrost stężenia metali ciężkich w powietrzu! | Metalmania 2018 [RELACJA/FOTORELACJA]

 

Katowickie Święto Metalu, czyli Metalmania 2018 [RELACJA #2]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here