Najciekawsze muzyczne premiery grudnia

muzyczne premiery grudnia

Na kalendarzu już grudzień, wraz z nim zbliża się rok 2020. Zobaczmy jakie albumy zaserwują nam artyści jeszcze w starym roku. Oto muzyczne premiery grudnia

                                  Camila Cabello Romance

Premiera : 06.12.2019

album
fot:epic records

Drugi album Camili to idealny prezent na mikołajki. Piosenkarka zabierze nas w drogę po swoim życiu miłosnym. Płyta stanowi opowieść o dwóch chłopakach Camilii – poprzednim Matthew Huseyem i obecnym Shawnem Mendesem. Na płycie nie zabraknie wcześniej nam już znanych utworów jak Liar czy Señorita w duecie z Shawnem Mendesem.

 

                                          Liam Pyne – LP1

Premiera: 6.12.19

album
fot. capital records

Od wydania pierwszego singla Liam`a minęły dwa lata. Długo kazał czekać fanom na swój debiutancki album. Ale stało się!. Krążek byłego członka One Direction będzie zawierał kolaboracje z takimi artystami jak : A Boogie Wit da Hoodie, Rita Ora czy Cheat Kody.

 

                                        Why don`t we – WDW2

Premiera: 7.12.2019

album
fot. atlanticrecords

Po sukcesie 8 letters z 2018 roku przyszedł czas na kolejny krążek. Zaczęło się od wydania dwóch singli, w styczniu – Big Plans i w lutym Cold In LA. Fani ze zniecierpliwieniem zaczęli wyczekiwać albumu. W kolejnym miesiącu ukazała się kolaboracja WDW z Macklemorem czyli I don’t belong in this club. Później wydali jeszcze kilka singli. Jednym z nich był Unbelievable, do którego ukazał się teledysk i lyric video.

 The Chainsmokers – World War Joy

Premiera: 6.12.2019

album
fot. Disruptor Records

Trzeci album studyjny The Chainsmokers  będzie zawierał dziesięć utworów. Niektóre z nich zostały zawarte w wydanej w tym miesiącu EP-ce. Na płycie pojawią się piosenki utworzone we współpracy z dobrze znanymi nam już artystami, takimi jak Kygo, Blink-182 czy Bebe Rexha.

 

Harry Styles – Fine Line

Premiera: 13.12.2019

album
twitter.com/Harry_Styles

Kolejna gwiazda One Direction zdecydowała się wydać swój album jeszcze przed końcem starego roku. Drugi album brytyjskiego muzyka zapowiadają single Lights up i Watermelon Sugar.

Kilka dni po premierze drugiego singla, muzyk ujawnił listę utworów, które znajdą się na płycie. Krążek zostanie wydany na winylu, CD oraz w specjalnej wersji zawierającą dodatek w postaci książeczki ze zdjęciami. Album będzie miał premierę w piątek 13 grudnia. Może akurat będzie to ten z piątków, który nie okaże się pechowy.

 Kanye West – JESUS IS BORN

Premiera: 25.12.2019

Kolejny projekt Kanye`go Westa jak sama nazwa mówi, ukaże się w sam dzień urodzin Jezusa. Dosłownie kilka dni temu, bo 25 października Kanye zaserwował nam album Jesus Is King, więc jak widać atrysta bardzo intensywnie pracuje. Nie wiadomo jeszcze, czy nadchodząca płyta będzie znowu utrzymana w gospelowym klimacie. Twórca wielokrotnie zaskakiwał swoich fanów i tym razem też mu się to uda. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że Jesus Is Born nie napotka miesięcznego opóźnienia (tak jak było w przypadku poprzedniego krążka) i będziemy mogli spędzić te święta razem z Kany`em.