NAJBARDZIEJ OCZEKIWANE PŁYTY 2018 ROKU [POLSKA]

O.S.T.R

Na jakie płyty czekają polscy słuchacze? Czego można się spodziewać w 2018 roku na polskim rynku muzycznym? 

Odpowiedź jest prosta – spodziewać się można wiele dobrego! Zapraszam na zestawienie najbardziej oczekiwanych płyt 2018 roku na rodzimym rynku muzycznym!

O.S.T.R

O.S.T.R po sukcesach “Życia Po Śmierci” (100 000 tys. sprzedanych egzemplarzy!) i trasy “Autentycznie” powróci z pierwszym od dwóch lat albumem “W Drodze Po Szczęście”. Premiera zaplanowana jest na 28 lutego. Płytę w preorderze i inne związane z nią przedmioty można już nabyć na stronie www.wdrodzeposzczescie.pl.

KRZYSZTOF ZALEWSKI

Charyzmatyczny piosenkarz i niesamowita postać na polskiej scenie muzycznej  wyda płytę z piosenkami Czesława Niemena! Premiera już 28 stycznia. Artysta wyruszy w trasę koncertową poprzez największe miasta w kraju. Trasie towarzyszyć będą Paulina i Natalia Przybysz.

FISZ EMADE TWORZYWO

Bracia Waglewscy powrócą z płytą “Numer 1”. Płyta będzie dokumentacją i podsumowaniem ostatnich 15 lat działalności. Wydawnictwo nie jest stricte nowym longplayem, jako że pojawią się na nim tylko dwa nowe utwory (w tym “Zwykły”). “Numer 1” to 26 starannie wybranych utworów przez Fisza.

ROSALIE

Piosenkarka związana z wytwórnią “Alkopoligamia” wyda LP pt. “FLASHBACK”. Rosalie już pokazała na swojej EP, że ma charyzmę, magnetyzm i szczęście do współpracowników w postaci producentów i tekściarzy. Pozostaje mieć nadzieję, że Rosalie rozkwitnie i osiągnie sukces na miarę swoich możliwości.

RASMENTALISM

“Tango to miejska historia miłosna. Oparta na przeżyciach własnych i cudzych. Zamknięta w 11 częściach, otwarta na dowolne interpretacje” – czytamy na stronie Asfalt Records. Ma to być najpoważniejsza i najdojrzalsza płyta wśród dokonań duetu. Już zapowiedzeni goście robią wrażenie. Pojawią się: Taco Hemingway, Rosalie, Vito i Sokół. Premiera 26 stycznia!

DWA SŁAWY

Ich ostatnie dwie płyty pokryły się złotem i uznaniem słuchaczy. Nowy LP pt. “TBA” będzie produkcją niezależną od Embryo Nagrania, z którymi duet był związany przez ostatnie 3 lata.

SOKÓŁ

Legenda polskiego rapu zapowiada swój powrót od jakiegoś czasu. Pierwszy singiel promujący nową płytę pojawił się ponad dwa lata temu. Fani powoli zaczynają się niecierpliwić. Może to już ten rok?