“Na dnie serca” – najnowszy singiel Kariny Opyrchał

Karina Opyrchał - Okładka Spotify
fot. materiały prasowe

Utalentowana polska wokalistka, Karina Opyrchał zaprezentowała swój najnowszy singiel zatytułowany Na dnie serca. Na uwagę zasługuje także fakt, że do utworu powstał teledysk, którego reżyserem jest sama artystka.

Na dnie serca to popowa ballada z nastrojowymi zwrotkami i wręcz przebojowym refrenem. Stonowany podkład muzyczny i wyrazisty, energiczny głos wokalistki łączą się w spójną całość, dając nam w ostateczności słoneczny, pogodny utwór nadający się na wakacyjny przebój. Muzykę i słowa do utworu napisał Michał Kacprzak.

Długo szukałam kolejnej piosenki dla siebie, aż w końcu ona znalazła mnie. Znałam piosenki Michała z repertuaru Paulli i postanowiłam podjąć wyzwanie. Przesłanie utworu jest mi bardzo bliskie. Każdy z nas zasługuje na drugą szansę w życiu, jeśli zrozumie swoje błędy i znajdzie właściwą drogę dla siebie. To sprawdza się zarówno w kwestiach uczuciowych, partnerskich jak i zawodowych. Mam nadzieję, że piosenka znajdzie swoich fanów

Karina Opyrchał – Na dnie serca

Karina Opyrchał nie jest debiutantką na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka od najmłodszych lat uczestniczyła w przeróżnych festiwalach i projektach muzycznych. W swojej karierze brała udział w licznych konkursach wokalnych, w których niejednokrotnie odgrywała pierwszoplanową rolę. Jest laureatką m.in. Międzynarodowego Festiwalu Intershow z 2017 roku. Karina Opyrchał oprócz Na dnie serca, ma na swoim koncie trzy dobrze przyjęte single. Wydawnicza przygoda artystki rozpoczęła się za sprawą debiutanckiego Powiedziałeś mi, następnie ukazana została wyprodukowana przez Konrada Leszczyńskiego Symfonia Odwagi, a także wydany wiosną tego roku singiel To twój dzień, którego wydawniczym celem było oddanie hołdu młodym i zdolnym mieszkańcom Wadowic. Młoda i utalentowana wokalistka obecnie mieszka i pracuje w Niemczech, gdzie skupia się na wydaniem swojego debiutanckiego krążka. Zgodnie z zapowiedziami należy się go spodziewać już za niespełna dwanaście miesięcy, bo jesienią 2019 roku.

Karina Opyrchał to wokalistka, której losy warto obserwować, gdyż w każdej chwili jej kariera może nabrać dużego rozmachu. Wszystkie dotychczasowe utwory Kariny można przesłuchać na Spotify, do czego serdecznie zachęcamy.